13 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com159 $
Travelocity159 $
Orbitz.com159 $
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο υπέροχο αυτό ξενοδοχείο για 2 μέρες στην deluxe suite, ένα από τα πιο όμορφα δωμάτια που μπορείς να βρεις στην πόλη του Ρεθύμνου. Υπέροχο μέρος για να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τις διακοπές σου με την πολυτέλεια αυτού του ξενοδοχείου αλλα και το πολύ ευγενικό προσωπικό του . Συστήνω ανεπιφύλακτα να δοκιμάσετε την εμπειρία του spa με την εξαιρετική θεραπεύτρια του καταλύματος, την Ελευθερία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, steliosk848
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2018

Πανέμορφο ξενοδοχείο στην καρδιά της παλιάς πόλης, δωμάτια διακοσμημένα με πολύ γούστο, ευρύχωρα και άνετα.Το πρωινό εξαιρετικό, ευρωπαικό αλλά και με τοπικές γεύσεις.Το προσωπικό πολύ φιλικό,ευγενικό και πρόθυμο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, _12569
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο μέσα στην πόλη πάρω μεγάλα δωμάτια! Περιβάλλον πολύ καλό service,
Φανταστικά χρώματα πολύ μεγάλη ωραία πισίνα και καθαρή,
Πραγματικά ανεπιφύλακτα είναι οικογένεια σου δεν πρέπει. !!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, AthinaStefanoudaki
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια υπέροχη εβδομάδα, καταπληκτική φιλοξενία, όλα προσεγμένα μεχρι την παραμικρή λεπτομέρεια, όλα φτιαγμένα με μεράκι και τίποτα στην τύχη. Η διαμονή στο Rimondi ειναι εμπειρία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, spyros p
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η  διαμονή  μας  στο  ξενοδοχείο σας ήταν  μοναδική..... Πέντε μέρες χαλάρωσης και απόλαυσης.......
Η φιλοξενια σας και η εξυπηρέτηση ήταν άψογη γεμάτη ανθρωπιά και ενδιαφέρον.
Η καλαισθησία των χώρων και των δωματιων, η επιμέλεια και η άγρυπνη παρουσία του διευθυντή σε συνδιασμο με το χαμόγελο και την άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικου πραγματικα μας έχουν εντυπωσιάσει.
Συγχαρητήρια σ’ολο το προσωπικό για την ζεστασιά, την ποιοτητα και την καθαριότητα που μας πρόσφεραν.
Είστε υπέροχοι ! Ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα!
Τέλος αξίζει να σχολιάσω την υπέροχη θέα της πισίνας και της σκάλας!!!!
αχ αχ αυτή η σκάλα.......!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, ΔΕΣΠΟΙΝΑ Τ