Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline147 $
eDreams132 $
Agoda.com133 $
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια δωματια σε βενετσιανικο τονο!!Καθαρα,πολυ ωραια διαμορφωμενα !!!
Εξυπηρετικοτατη και η ιδιοκτητρια κ η κοπελα στη ρεσεψιον!Αψογα ολα..εκπληκτικο πρωινο με ολοφρεσκα πραγματα .Φιλοξενα σαν να ειναι σπιτι σου ! Συγχαρητηρια..!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, andrikopoyloyk
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πανέμορφο ξενοδοχείο στην καρδιά της παλιάς πόλης. Αριστης αρχιτεκτονικής με παραδοσιακές πινελιές,πρωινο της "μαμας" που σε περιμενει ο,τι ωρα και αν ξυπνήσεις και με το προσωπικό παντα εκει έτοιμο και χαμογελαστό να εξυπηρετήσει και τους πιο απαιτητικούς πελάτες. Φυσικά μην παραλείψετε να απολαύσετε, χωρίς καμια επιπλέον χρέωση, ενα χαλαρωτικό Χαμαμ στο που θα σας ταξιδέψει σε άλλες εποχές!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Lina_Papachara
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο μικρό ξενοδοχείο της Παλιάς Πόλης,ξύλινα πατώματα στα δωμάτια,με άποψη και στύλ διακριτικό.
Ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό,homemade πρωινό,δωμάτια διαφορετικά μεταξύ τους σε ένα ιστορικό κτίριο.Εξαιρετική διαμονή

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
1  Ευχαριστούμε, PersJohnAthens
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2015

Μας το συστησαν καποιοι φιλοι, μας ειπαν για το πολυ ομορφο δωματιο τους, για τους προσεγμενους χωρους του, την καθαριοτητα, το πολυ πλουσιο πρωινο(με ανοικτο ωραριο) & για τις δυο ευγενεστατες & πολυ εξυπηρετικες κυριες...την ιδιοκτητρια κυρια Ευγενια & την Κατερινα που εργαζεται στην ρεσεψιον. Ηταν ολα αληθινα. Βρεθηκαμε εκει για την επετειο του γαμου μας, 21 Αυγουστου. Μειναμε στην Executive suite, εξαιρετικος ο χωρος, αξιζε περα για περα τα χρηματα της. Οι 2 ΚΥΡΙΕΣ ηταν απιστευτες & πολυ γλυκιες, μειναμε υποχρεοι. Το ξενοδοχειο ειναι πολυ κοντα στο λιμανι, μεσα στην παλια πολη. Σιγουρα θα το επισκεφτουμε ξανα στο μελλον, ανυπομονουμε...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Γιωργος Σ
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2014

Είναι ένα πραγματικό στολίδι στην καρδιά της παλιάς πόλης πολύ κοντά στο δημοτικό κήπο και στο δημοτικό παρκιγκ. Η φιλοξενία είναι εντυπωσιακή και το προσωπικό γελαστό και πρόθυμο να βοηθήσει σε καθετί. Επιπλέον μας έδωσε ωραίες ιδέες για αποδράσεις και επισκέψεις σε σημαντικά αξιοθέατα. Η κρήνη ριμόντι απέχει μόλις 150 μέτρα από το ξενοδοχείο ενώ το ιστορικό φρούριο της Φορτέτζας μόλις 350 μέτρα. Πολύ κοντά στο ξενοδοχείο βρίσκονται τα καλύτερα καφέ αλλά και εστιατόρια της πόλης.
Η διαμονή στο ξενοδχείο ήταν πολύ άνετη καθώς τα δωμάτια είναι πού όμορφα, ολοκαίνουρια τα έπιπλα και το πρωινό πλούσιο.
Οι ιδικτήτες έχουν σεβαστεί απόλυτα το κτίριο που ήταν ένα παλιό αρχοντικό. Το εντυπωσιακό είναι ότι διαθέτει χαμαμ που έχει διατηρηθεί από το παρελθόν και προσφέρει απίστευτη χαλάρωση. Το δοκιμάσαμε και σας το συνιστούμε.
Μείναμε 5 συνολολικά βράδια και φυσικά θα το ξαναπροτιμήσουμε σε κάθε ευκαιρία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωμάτια είναι όμορφα. Μείναμε 2 βράδια στην πρώτο όροφο και τα άλλα τρια στον δευτερο με δική τους πρωτοβουλία.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, k0stas0