Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε κεντρικότατο σημείο στην παλιά πόλη και είναι πανέμορφο. Πεντακάθαρο και ο κύριος Γιάννης εξυπηρετικοτατος!Μας είχε μέχρι και φρούτα, μέλι και παγωμένο λευκό κρασί! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, skywalker_desp
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 3 βράδια το Νοέμβριοτου 2018.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο, δίπλα στην Μητρόπολη. Ιδανικό για να περπατήσεις σε όλη την παλιά πόλη. Ο ευγενικότατος ιδιοκτήτης μας πρόσφερε δωρεάν θέση σε φυλασσόμενο 24ωρο πάρκινγκ, σε απόσταση 5 λεπτών από το ξενοδοχείο.

Το δίχωρο (+ ένας....οντάς με στρώμα για ύπνο!!!!) δωμάτιο ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ και πλήρως εξοπλισμένο. Από τηλεόραση σε κάθε δωμάτιο μέχρι πλυντήριο ρούχων και σιδερώστρα!

Το μπάνιο ήταν ανακαινισμένο με hot tube και υδρομασάζ.

Με δυο λόγια, στα συν:
- σημείο στην πόλη
- καθαριότητα
- εξοπλισμός δωματίου
- ευγενικό προσωπικό

Μείον:
- ίσως σας ενοχλήσει κάποια βράδια η εξωτερική φασαρία, λόγω του σημείου, αν και οι μπαλκονόπορτες είναι σύγχρονες και σίγουρα κάνουν δουλειά.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, TasosXanthi_Greece
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κύριος Γιάννης πολύ εξυπηρετικός, αν και φτάσαμε στις 3 τα ξημερώματα ήρθε να μας παραλάβει από το πάρκινγκ. Το δωμάτιο πολύ καθαρό, το ψυγείο γεμάτο φρούτα αυγά και νερά. Μας έκανε δώρο 2 μπουκάλια κρασί και αναμνηστικά από το Ρέθυμνο. Είχε πλυντήριο ρούχων και απορρυπαντικό, κουζίνα, αποχυμοτή και καφετέρια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Myrto V
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2018

Μπορεί να μην εχει πρωινό αλλά είναι μια λεπτομέρεια αφού μιλάμε για διαμερίσματα τέλεια εξοπλισμένα, με καταπληκτικά έπιπλα, και... με κουνουπιέρες, Καθε δωμάτιο δεν έχει νούμερο, αλλά όνομα. Ο Ιδιοκτήτης Κύριος Γιάννης ευγενέστατος, εξυπηρετικός και το προσωπικό υπέροχο να κρατάει τα πάντα πεντακάθαρα. Δώρο στο δωμάτιο, Κρασί ή Σαμπάνια της επιλογής σας , χυμός επιλογής σας και πολλά φρεσκα φρούτα. Είναι ήσυχο, παρά του ότι βρίσκεται στην καρδιά της παλιάς πόλης, ρομαντικό, στην οδό Αρκαδίου που είναι ο δρόμος παράλληλος της παραλιακής, γωνία με ένα γραφικό καντούνι, τη Δασκαλογιάννη. Ότι καλύτερο για τις διακοπές στο Ρέθυμνο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα . Και για αποχαιρετισμό, πάντα ένα συμβολικό δωράκι από τον Κύριο Γιάννη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Vacation789493
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο με υπέροχα δωματια και αψογη εξυπηρετηση.το ψυγειο με φρουτα,χημους και κρυα νερα δωρεαν.ο κυριος γιαννης και η γυναικα του πολυ φιλικοι και ευγενικοι.καθε πρωι μας εφερναν καφε στο δωματιο!παροχες:πιστολακι,σιδερο,σιδεροστρα,βραστηρας,αποχημοτης,φριγανιερα,τηλεοραση,κλιματιστικο και ωραιος φωτισμος.το δωματιο αν και ειναι στο πλαι εχει θεα στην θαλασσα.θελησαν να μας κερασουν και σαμπανια.ολα ηταν υπεροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Vivi K