“Δεν το συστήνω ”
Κριτική για: Hasika

Hasika
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κακό φαγητό. Μικρές μερίδες. Ακριβά. Δεν θα ξανά πάμε ποτέ φυσικά. Λυπάμαι γιατί έχει γίνει πολύ διαφήμιση για το τίποτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, P5937GJ_

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό!
Τέλεια εξυπηρέτηση!
Φάγαμε τη σαλάτα "Φακές"
Την φέτα που είχε την πιο γευστική κρουστά που έχω δοκιμάσει ποτέ!
Και για κύριος πήραμε τα "Μάγουλα μοσχαριού" και την "Ουρά μοσχαριού" και ήταν πραγματικά τρομερά! Το κρέας ήταν λουκούμι, ψήσιμο και γεύση 10 τα μακαρονια που συνόδευαν την ουρά ήταν επίσης γευστικοτατα οι μερίδες παρά πολύ καλές!! Γενικά ήταν όλα υπέροχα! Μαγαζί με ποιότητα! χώρος που θύμιζε Ιταλία με τιμές πολύ λογικές,προσωπικό έτοιμο να εξυπηρέτηση! Με μια λέξη.. Τέλεια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Nicolaos23
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2020

Επιλέξαμε ένα κρασί από αυτά που μας πρότεινε η σερβιτόρα αλλά δεν έμοιαζε η περιγραφή που μας έκανε η κοπέλα να είχε σχέση με το κρασί που μας έφερε. Πήραμε μια σαλάτα ρόκα και ήταν κάπως στεγνή σε σχέση με την πρώτη φορά που την είχαμε δοκιμάσει πιο παλιά. Οι αλοιφές είναι πολύ νόστιμες. Το συκώτι που φάγαμε ήταν εξαιρετικά ψημένο και τα υπόλοιπα ζεστά ήταν ενδιαφέρον. Το μόνο που δεν μου άρεσε αλλά ούτε στην παρέα μου,είναι ότι κάποια άτομα από το προσωπικό είχαν πιάσει κουβέντα και σαν να αδιαφορουσαν για το τι γίνεται στο μαγαζί. Εφόσον είναι ένα εστιατόριο με καλές προδιαγραφές θα έπρεπε το προσωπικό να συμοεριφέρεται με περισσότερο επαγγελματισμό και ευγένεια διότι πέραν του φαγητού παίζει ρόλο και η εξυπηρέτηση. Εύχομαι να βοηθήσει η κριτική μου, δεν έχω κανέναν σκοπό να προσβάλω ούτε το προσωπικό ούτε το μαγαζί εξάλλου όλα διορθώνονται.

Ευχαριστούμε, V5637PI_
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Αριστο εστιατοριο με προσεγμένα πιατα και τελειο service. Πολύ όμορφος χώρος, το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Ευχαριστούμε, mariaoU2109II
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα απο τα καλύτερα εστιατόρια στο Ρέθυμνο, που επισκεπτόμαστε συχνά. Αν σας αρέσει το κρέας δοκιμάστε μοσχαρίσιο διάφραγμα και συκωτακι στο γκριλ. Πολυ στιλάτος χώρος και ευγενικό service.

1  Ευχαριστούμε, Marylovetravelling

Hasika: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Hasika: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα