Tripadvisor
Αναζήτηση

“Πολυ καλο σουβλακι”
Κριτική για: Makan Grill House

Makan Grill House

Παρα πολυ νοστιμο σουβλακι χοιρινο και ομορφος χωρος στο μαγαζι.θα εβαζα 5 αστερια αλλα δεν μου αρεσε τοσο πολυ η μεριδα μπιφτεκια και αργουν αρκετα στο σερβις.θα ξαναπηγαινα για σουβλακι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Iωάννα Μ

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο σουβλάκι, οι γύρος καταπληκτικός, λίγο τα καλαμάκια σκληρά, σε έναν πολύ όμορφο χώρο. Ευγενέστατο προσωπικό και πεντακάθαρο μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 488nikosk
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2019

ρχικά ήταν πολύ καλό , τώρα πέρασε στο άλλο άκρο και έγινε ίσως κάτω του μετρίου. Συγκεκριμένα ο χοιρινός γύρος ''μυρίζει''.. παρόλα τα μπαχαρικά που έχει... Το μπιφτέκι μέτριο, λαχανικά όχι φρέσκα.. η ζύμη της πίτας άψητη.
Οι τιμές όμως παρέμειναν το ίδιο ψηλές (κανονικές για πολύ καλές ψησταριές).

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Imanuel T
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά νόστιμο φαγητό με απίστευτες πατάτες. Αυτο που μου άρεσε ιδιαίτερα είναι οτι μαζί με τα τεμάχια σου φέρνουν και ψημένο ψωμί με λάδι-ρίγανη.. Επίσης το προσωπικό είναι πολύ χαμογελαστό

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NikosGiann
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μια βόλτα στο Ρέθυμνο και ρωτήσαμε κανένα δύο περαστικούς που θα βρούμε γευστικό σουβλάκι και πίτα γύρο.Μας πρότειναν το συγκεκριμμένο μαγαζί.Είναι ένας όμορφος και προσεγμένος χώρος όπου η ονομασία του μαγαζιού είναι από Ινδία νομίζω και ο ιδιοκτήτης έχει δώσει μία πινελιά στο design του χώρου το οποίο είναι ακριβώς όσο πρέπει.Προσωπικά βρήκα έναν όμορφο,μοντέρνο και καθαρό χώρο και με πολύ όμορφη μουσική επίσης!Παραγγείλαμε μία σκεπαστή με πανσέτα και δύο καλαμάκια χοιρινά.Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι γιατί οι πίτες ήταν αλάδωτες και η πανσέτα πεντανόστιμη καθώς και τα καλαμάκια ζουμερά και καλά ψημένα.Το προσωπικό πολύ ευγενικό και η κοπελίτσα που μας εξυπηρέτησε η Κλειώ πολύ ευγενική!!Για ένα γρήγορο και οικονομικό φαγητό το συνιστώ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 138evangeliav

Makan Grill House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Makan Grill House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!