9 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com172 $
Priceline152 $
Travelocity172 $
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2022

Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφο με θέα στη θάλασσα στην καρδιά του Ρεθύμνου ! Περάσαμε ένα ξεκούραστο διήμερο! Οι εγκαταστάσεις του άψογες! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να περάσει ευχάριστα τις διακοπές του.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, 367vasia
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαΐου 2022

Αγαπητή Vasia,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Melrose Ηotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο, καθώς και για την ευγενική κριτική σας..
Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι πρώτη μας προτεραιότητα και είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως είχατε μια τόσο ευχάριστη εμπειρία.
Ελπίζω να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2022

Ένα πολύ αξιόλογο ξενοδοχείο αντάξιο της κατηγορίας του ,καθαρό ευγενικό προσωπικό τοποθεσία τέλεια και με φοβερούς χώρους !Η θάλασσα ει αί σε κοντινή απόσταση καλό φυσικά θα ήταν να υπήρχε ένας χώρος πάρκιγκ γιατί είναι δύσκολο να βρεις .αυτό όμως θεωρείται ελάχιστο ο χώρος σε αντεμοιβει !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, _V6402EW
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαΐου 2022

Αγαπητή Ελένη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο!
Είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή και πως απολαύσατε τους χώρους και τις υπηρεσίες μας.
Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια, ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλους τους τομείς (τοποθεσία, περιβάλλον, καθαριότητα και ντιζάιν) εξαιρετικό και προσεγμένο ξενοδοχείο. Το προσωπικό είναι φιλικό κι εξυπηρετικό! Δεν θα μπορούσαμε να είχαμε μείνει σε καλύτερο ξενοδοχείο! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, _B1998RG

Αγαπητή Έστερ,
Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι πρώτη μας προτεραιότητα και χαιρόμαστε ιδιαίτερα να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τόσο την διαμονή σας, την τοποθεσία αλλά και τις υπηρεσίες μας!
Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια, ελπίζουμε να μας δώσετε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2022

Άψογο ξενοδοχειο με πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!!το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και η τοποθεσια πολυ βολική!!Πάνω από την παραλιακή και πολύ κοντα στην παλιά πόλη!!το συνιστώ ανεπιφυλακτα ειτε για οικογένεια είτε για παρέα !!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Kyriaki_Ar
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Κική,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο.
Είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως απολαύσατε την διαμονή σας και μείνατε ικανοποιημένοι απο την καθαριότητα, την τοποθεσία αλλά προπάντων απο την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το Melrose Hotel για μια τριήμερη απόδραση στο Ρέθυμνο.
Από τη πρώτη στιγμή που μπαίνεις στην υποδοχή καταλαβαινεις οτι αξίζει τα χρήματα του.
Οι κοπέλες στην υποδοχή πάρα πολύ ευγενικές και διαθέσιμες να σε βοηθήσουν ή έστω να σου πουν μια καλημέρα από τη στιγμή που θα σε δουν.
Το δωμάτιο υπέροχο, καθαρό και μινιμαλιστικο. Μας παρείχαν και ένα μπουκάλι κρασί το οποίο το τιμήσαμε ιδιαίτερα.
Ο μπουφές του πρωινού ήταν γεμάτος με ζεστές και κρύες πεντανοστιμες επιλογές όπως επίσης και φρέσκα pancakes και βαφλες τα οποία τα έφτιαχναν εκείνη τη στιγμή μπροστά μας.
Οι κοπέλες στο πρωινό επίσης πολυ ευγενικές και μας ενημέρωσαν ότι μπορούμε να παραγγείλουμε ότι καφέ μας αρέσει και να μας τον σερβίρουν στο τραπέζι μας συμπεριλαμβανομένου τιμής. Μας έκανε εντύπωση επειδη συνήθως υπάρχει καφετιέρα στον μπουφε και έμεινα πολυ ευχαριστημένη που ήπια κανονικο ζεστό cappuccino στο πρωινο.
Ένα ξενοδοχείο το οποίο θα ξαναεπελεγα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Konniep21