4 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com69 $
Priceline64 $
Prestigia.com77 $
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλους τους τομείς (τοποθεσία, περιβάλλον, καθαριότητα και ντιζάιν) εξαιρετικό και προσεγμένο ξενοδοχείο. Το προσωπικό είναι φιλικό κι εξυπηρετικό! Δεν θα μπορούσαμε να είχαμε μείνει σε καλύτερο ξενοδοχείο! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, _B1998RG
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαΐου 2022

Αγαπητή Έστερ,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο!
Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι πρώτη μας προτεραιότητα και χαιρόμαστε ιδιαίτερα να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τόσο την διαμονή σας, την τοποθεσία αλλά και τις υπηρεσίες μας!
Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια, ελπίζουμε να μας δώσετε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.
Κωνσταντίνος

Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2022

Άψογο ξενοδοχειο με πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!!το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και η τοποθεσια πολυ βολική!!Πάνω από την παραλιακή και πολύ κοντα στην παλιά πόλη!!το συνιστώ ανεπιφυλακτα ειτε για οικογένεια είτε για παρέα !!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Kyriaki_Ar
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Κική,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο.
Είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως απολαύσατε την διαμονή σας και μείνατε ικανοποιημένοι απο την καθαριότητα, την τοποθεσία αλλά προπάντων απο την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το Melrose Hotel για μια τριήμερη απόδραση στο Ρέθυμνο.
Από τη πρώτη στιγμή που μπαίνεις στην υποδοχή καταλαβαινεις οτι αξίζει τα χρήματα του.
Οι κοπέλες στην υποδοχή πάρα πολύ ευγενικές και διαθέσιμες να σε βοηθήσουν ή έστω να σου πουν μια καλημέρα από τη στιγμή που θα σε δουν.
Το δωμάτιο υπέροχο, καθαρό και μινιμαλιστικο. Μας παρείχαν και ένα μπουκάλι κρασί το οποίο το τιμήσαμε ιδιαίτερα.
Ο μπουφές του πρωινού ήταν γεμάτος με ζεστές και κρύες πεντανοστιμες επιλογές όπως επίσης και φρέσκα pancakes και βαφλες τα οποία τα έφτιαχναν εκείνη τη στιγμή μπροστά μας.
Οι κοπέλες στο πρωινό επίσης πολυ ευγενικές και μας ενημέρωσαν ότι μπορούμε να παραγγείλουμε ότι καφέ μας αρέσει και να μας τον σερβίρουν στο τραπέζι μας συμπεριλαμβανομένου τιμής. Μας έκανε εντύπωση επειδη συνήθως υπάρχει καφετιέρα στον μπουφε και έμεινα πολυ ευχαριστημένη που ήπια κανονικο ζεστό cappuccino στο πρωινο.
Ένα ξενοδοχείο το οποίο θα ξαναεπελεγα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Konniep21
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία δωμάτια, ιδιαίτερα ο χώρος του μπάνιου. Τα σαμπουάν είχαν πολύ όμορφο άρωμα. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και συμπαθητικό. Σε πολύ καλή τοποθεσία, δίπλα στην θάλασσα. Το βράδυ σε νανουρίζει ο ήχος τον κυμάτων.
Τηρούσαν όλα τα μέτρα ασφαλείας για τον COVID-19 και με το παραπάνω.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Στεφανία Π
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021

Πήγαμε για ξεκούραση για ένα σαββατοκύριακο για να πάρουμε μια ανάσα από τις υποχρεώσεις της οικογένειας και της εργασίας και ήταν οι πιο ξεκούραστες διακοπές της ζωής μας και η καλύτερη επιλογή ξενοδοχείου μακράν.
Στρώμα "σύννεφο" που απλά είναι αυτό που χρειάζεσαι.
Πρωινό που εναλλάσσεται για απαιτητικούς καλοφαγάδες.
Το προσωπικό του ξενοδοχείου πρέπει να είναι οικογένεια όλοι μεταξύ τους αλλιώς δεν εξηγείται όλη αυτή η καλοσύνη επαγγελματισμός χαμόγελο με σημασία πηγαίο και όχι υποχρεωτικό.

Καθαριότητα 100%
Design δωματίου εξαιρετικό!!!!

Ήταν ότι χρειαζόμασταν!!!!
Σας ευχαριστούμε πολύ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, _M4643JS
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ Μ4643JS,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο αλλα και για τα ευγενικά σχόλιά σας.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε γνήσια Ελληνική φιλοξενία στους επισκέπτες μας και είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως καταφέραμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας και πως περάσατε ένα τόσο ξεκούραστο και ευχάριστο Σαββατοκύριακο.
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας, θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα!
Κωνσταντίνος