Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021

Πήγαμε για ξεκούραση για ένα σαββατοκύριακο για να πάρουμε μια ανάσα από τις υποχρεώσεις της οικογένειας και της εργασίας και ήταν οι πιο ξεκούραστες διακοπές της ζωής μας και η καλύτερη επιλογή ξενοδοχείου μακράν.
Στρώμα "σύννεφο" που απλά είναι αυτό που χρειάζεσαι.
Πρωινό που εναλλάσσεται για απαιτητικούς καλοφαγάδες.
Το προσωπικό του ξενοδοχείου πρέπει να είναι οικογένεια όλοι μεταξύ τους αλλιώς δεν εξηγείται όλη αυτή η καλοσύνη επαγγελματισμός χαμόγελο με σημασία πηγαίο και όχι υποχρεωτικό.

Καθαριότητα 100%
Design δωματίου εξαιρετικό!!!!

Ήταν ότι χρειαζόμασταν!!!!
Σας ευχαριστούμε πολύ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, _M4643JS
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ Μ4643JS,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο αλλα και για τα ευγενικά σχόλιά σας.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε γνήσια Ελληνική φιλοξενία στους επισκέπτες μας και είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως καταφέραμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας και πως περάσατε ένα τόσο ξεκούραστο και ευχάριστο Σαββατοκύριακο.
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας, θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα!

Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

5/5 ηταν ολα αψογα πολυ καλη περιοχη ευκολα προσβασημη που δε χρειαζεται αυτοκινητο για βολτα στη πολη ευγενικο προσωπικο τα παντα πεντακαθαρα ωραια διακοσμηση πανεμορφα δωματια και ενα πολυ πλουσιο πρωινο μεχρι φυσικο χυμο πορτοκαλι ειχε οχι συσκευασμενους το συνηστω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Ιωαννης Κ

Αγαπητέ Ιωάννη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο αλλά και για τα σχόλια σας.
Είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας και μείνατε ικανοποιημένοι τόσο απο την καθαριότητα , την τοποθεσία και το πρωινό όσο και απο τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας, θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα.

Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο! Πολύ φιλικό προσωπικό! Πρόσχαρο σε ότι τους ζητήσαμε,ακόμη κ στο να μας ετοιμάσουν όλο αυτό το όμορφο σκηνικό αφού ήθελα να κάνω έκπληξη του συζύγου μου για τα γενέθλια του! Ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!!! Το πρωινό πολυ πλούσιο...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, aimip2017
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Aimip,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο και για τα καλά σας σχόλια.
Η εξυπηρέτηση των πελατών μας είναι η πρώτη μας προτεραιότητα και είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας, το πλούσιο πρωινό αλλά και τις υπηρεσίες του προσωπικού μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα!

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ήταν όλα καταπλυκτικά
Τα δωμάτια πεντακάθαρα
Το πρωινό ήταν πλούσιο και υπέροχο με πάρα πολλέσ επιλογές
Το πρωσοπικό ήταν πολύ ευγενικό και ευδιάθετο σε ότι τους θελήσαμε
Πάντα πρόθημοι να μας εξυπησετήσουν

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _J4059XG
Ο/η Konstantinos S, Υπεύθυνος του Melrose Hotel Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ/ή J4059XG,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο αλλά και για τον χρόνο που αφιερώσατε για τα σχόλιά σας.
Είμαστε ευτυχείς να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας και μείνατε ικανοποιοιμένος τόσο απο τις παροχές όσο και απο την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα!

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021

Διαμονή για ένα βράδυ, στις 28/08/21. Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή περιοχή χωρίς θόρυβο, σχεδόν δίπλα στη θάλασσα. Η υποδοχή ήταν αντάξια των αστεριών. Το προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό και εξυπηρετικό. Το δωμάτιο πολύ άνετο, πολύ καθαρό. Το WC μεγάλο και πεντακάθαρο. Εντύπωση μας έκαναν οι πετσέτες, οι οποίες είναι πολύ μεγάλες, βαριές και απορροφητικές. Λεπτομέρειες θα μου πείτε, αλλά είναι ακριβώς αυτές που κάνουν τη διαφορά !! Το κρεββάτι πολύ μεγάλο και το στρώμα φτιαγμένο για το απόλυτο χουζούρεμα !!! Ένα πράγμα που πάντα με ενδιαφέρει σε ένα ξενοδοχείο είναι το πρωινό και εδώ πετύχαμε jack pot. Πλούσιος μπουφές (μέχρι και ξηρούς καρπούς είχε) με πολλές επιλογές. Υπέροχο !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Arkalakis

Αγαπητέ κύριε Αρκαλάκη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Melrose Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στο Ρέθυμνο και για τον χρόνο που αφιερώσατε για τα σχόλιά σας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη διαμονή σας και μείνατε τόσο ικανοποιημένος απο τους χώρους, την τοποθεσία, την καθαριότητα, το πρωινό, κυρίως όμως απο την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας, θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα!