“Υπέροχο εστιατόριο”
Κριτική για: Ωδή στη Γεύση

Ωδή στη Γεύση
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Καλο μαγειρεμένο και γευστικότατα φαγητό, εξυπηρετικοι και πολύ ζεστοί άνθρωποι θα το ξανα επισκεφτώ αδιαμφισβήτητα!

Ευχαριστούμε, kalliaspirid

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2020

Το φαγητό υπέροχο, το service πολύ φιλικό, ζεστό και πρόθυμο! Αυτό που νιώθεις ότι βρίσκεσαι ανάμεσα σε δικους σου ανθρώπους! Η τοποθεσία πολυ όμορφη, εμπνέει ηρεμια. Περάσαμε υπέροχα τις ώρες μας εκει και ανυπομονούμε να ξαναπάμε στο επόμενο ταξίδι μας στο νησί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, charakarais
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Το επισκεφτήκαμε πέρσι το καλοκαίρι, ήταν τέλεια!! Υπέροχη εξυπηρέτηση , πολύ φιλικό περιβάλλον !! Όσο για το φαγητό..πεντανόστιμο και σε πολύ προσιτές τιμές!! Χίλια μπράβο, είστε πραγματικά μια εξαιρετική επιλογή!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, M1451SE_
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019

Απλα απιστευτο φαγητο ολα στην ωρα τους πολυ δυνατο κ ευγενικο service.εξαιρετικη ατμοσφαιρα με θεα θαλασσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stathis P
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019

Σε μια πολυπληθεστατη πόλη το Ρέθυμνο γεμάτη από τουριστικά εστιατόρια υπάρχει ένα εξαιρετικό εστιατόριο απίστευτης σπιτικής έμπνευσης και νοστιμιας Φάγαμε αρχικά μια σκορδαλιά με ψωμί και όχι πατάτα που προσωπικά με ξετρέλανε μετά γαυρο μαρινατο όπως το κάνω και εγώ στο σπίτι μου πλούσια μερίδα σαγανάκι γαρίδες με μια σάλτσα που θα την κλέψω να την κάνω και εγώ μακαρόναδα του ψαρά με μπόλικα υλικά η Σιση ιδιοκτήτρια μια πολύ ήρεμη προσωπικότητα χωρίς άγχος και ξερωντας τι πουλάει μας πρότεινε να φάμε και έπεσε διάνα ξέχασα να γράψω για τα μυζηθροπιτακια ίδια με της μαμάς Μου, (ξέχασα να αναφέρω ότικαταγομαι από Κρήτη) το εστιατόριο είναι δίπλα στη θάλασσα και το θαλασσινό αεράκι μου δροσίζει το μέτωπο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Sergisdimitris

Ωδή στη Γεύση: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Ωδή στη Γεύση: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!