Tripadvisor
Ρέθυμνο
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν το ομορφότερο μέρος που εχω μεινει,σε συνδυασμο με το πιο φιλικό και ευγενικο καλωσορισμα και την ζεστή ατμόσφαιρα.Πεντακάθαροι χώροι και σπιτικο πρωινο ,έχοντας θεα ολο το Ρέθυμνο σαν πιατο....Συνιστω ανεπιφυλακτα...θα σας μεινει αξεχαστο...πολλά μπράβο...

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, A7061XK_
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια ξεχωριστή πρόταση στη διαμονή μας. Με ζωντανά χρώματα, διακόσμηση εκπληκτική που συνδυάζεται με καθαρά άνετα δωμάτια. Το μπάνιο καθαρό. Το στρώμα πολύ καλό και με ωραία μαξιλάρια. Το πρωινό ποιοτικό με εκπληκτική θεα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nik0sm0r
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2019

Μείναμε στο Menta για τέσσερις μέρες! Η παραμονή μας θα μας μείνει αξέχαστη! Όλα του ήταν υπέροχα! Ευκολίες δωματίου, Κρεβάτι, υποδομές, τα πάντα!
Εξαιρετικό πρωινό σε μία υπέροχη αίθουσα με θέα όλο το Ρέθυμνο και την γύρω περιοχή! Δεν κολυμπήσαμε στην πισίνα αλλά από αυτούς που πήγαν ακούσαμε ότι είναι υπέροχη!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η μικρή Σουίτα που μείναμε ήταν εξαιρετκή!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, George Z
Ο/η NicholasHourdakis, Διευθυντής του Menta City Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και θα χαρούμε να σας ξανά έχουμε σύντομα κοντά μας!
Menta Hotel Team

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πω..σα το σπίτι μας! Πρωινό παραδοσιακό κρητικό από τα χέρια της ευγενέστατης Κας Γιάννας! Προσωπικό διαμάντια όπως η Αναστασια! Ότι θελήσαμε στο δωμάτιο αμέσως ικανοποιήθηκε.. είχαμε κ μωράκι μαζί μας ! Το ξενοδοχείο είναι ένας παράδεισος μέσα στο Ρέθυμνο! Θέα από τον χώρο του πρωινού για καρτ-ποστάλ και πισίνα όαση...δεν υπάρχει περίπτωση να επισκεφθώ το Ρέθυμνο κ να μν ξαναπροτιμησω το Μέντα! Χίλια Μπράβο το αξίζετε!
Και επειδή ο εχθρός του καλού το καλυτερο το μόνο θέμα ήταν το πάρκινγκ γύρω από το ξενοδοχείο..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, damdumg
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019

Οτι και να πεις ειναι λιγο.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ προσωπικό,ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ δωμάτια,ΠΛΟΎΣΙΟ πρωινό,ΥΨΗΛΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΉΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ.Επισκεφτήκαμε το ΜΕΝΤΑ στο Ρέθυμνο και περάσαμε πολυ όμορφα.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε ολους.Ο τουρισμός τέτοια ξενοδοχεια και τετοιο προσωπικό θέλει.ΜΠΡΑΒΩ ΣΑΣ!!!!!!Μπράβο και στους ιδιοκτήτες για τις επιλογές τους.!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, evaggelia v