Menta City Boutique Hotel
Bio Suites Hotel(Ρέθυμνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
La Stella Hotel Apartments & Suites(Ρέθυμνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Rimondi Boutique Hotel(Ρέθυμνο)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Marinos Beach Hotel Apartments(Πλατανές)
  • Δωρεάν στάθμευση
Grand Leoniki Residence(Πλατανές)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 21% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 21% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 81 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Achillion Palace(Ρέθυμνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Camping Elizabeth(Ρέθυμνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Παραλιακό
Apollon Hotel Apartments(Ρέθυμνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Travelocity
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 11% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 11% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 61 $/διανυκτέρευση.

Caramel Grecotel Boutique Resort(Πλατανές)
  • Δωρεάν στάθμευση
Grecotel Creta Palace Hotel(Ρέθυμνο)
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο.. Το επισκέφθηκα με τον αγαπημένο μου την περασμένη εβδομάδα κ πραγματικά περασαμε φανταστικά!!!! Μας υποδέχθηκε η όμορφη κ πολύ γλυκιά Αναστασία κ μας ξενάγησε στους χώρους του ξενοδοχείου!!!Ήταν ολα πανέμορφα με πολυ μοντέρνα διακόσμηση!!!
Το δωμάτιο ηταν άψογο,πολυ καθαρό κ όμορφο κ περιείχε κ ένα φανταστικό ντουζ με υδρομασάζ!!!Αξίζει να σημειώσω ότι το πρωινό(είναι μία από τις παροχές του δωματίου) ήταν πολυ νόστιμο κ πλουσιοπαροχο,παρέα με την αξιαγάπητη κ.Γιάννα που ειναι η σεφ του ξενοδοχείου και ειλικρινά πρέπει όλοι να δοκιμάσετε τα γλυκά της!!! Σίγουρα όταν ξαναβρεθώ Ρέθυμνο θα είναι η πρώτη μου επιλογή το Menta city boutique hotel

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Aρια Λ
Ο/η Nicholas H, Διευθυντής του Menta City Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Η δική σας χαρά είναι δική μας χαρά! Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

εξαιρετικο ξενοδοχειο, πεντακαθαρο και πολυ μοντερνο!! αψογο προσωπικο με προθυμια και ευγενια!! μας εδωσαν οδηγιες, μας σιδερωσαν τα ρουχα για μια εκδηλωση, μας δανεισαν ομπρελα!! φανταστικο και αγνο πρωινο με την υπευθυνη να ειναι γλυκια και εξυπηρετικη!! το δωματιο τρομερα ζεστο, ανετο και με φοβερο μπανιο!! ειλικρινα δεν το περιμενα στο κεντρο του ρεθυμνου τετοια χλιδη!! να πατε ολοι!!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Mary S

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Menta και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο πριν μία εβδομάδα, ο χώρος καθώς και το δωμάτιο είχε όλες τις ανέσεις, πολύ καθαρό ευρύχωρο, το κρεβάτι και τα μαξιλάρια σου προσφέρουν έναν ξεκούραστο ύπνο. Η εξυπηρέτηση στην υποδοχή είναι άριστη και η κ. Αναστασία πολύ εξυπηρετική σε ότι της ζητήσεις. Το πρωινό πολύ καλό καθώς και τα άτομα που το σερβίρουν εξίσου ευγενικά.Η τιμή για τις υπηρεσίες που προσφέρονται είναι εξαιρετική. Και την επόμενη φορά που θα επισκεφτώ το Ρέθυμνο το Μεντα θα είναι η πρώτη επιλογή μου.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, eytyxia_lem

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λογία και ελπίζουνε να σας ξαναβρούμε σύντομα κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος, ιδιαίτερα διακοσμημένος και τα δωμάτια όπως φαίνονται στις εικόνες! Όταν πήγαμε το πρώτο βράδυ ζητήσαμε ένα δωμάτιο με ωραία θέα και η κοπέλα στην ρεσεψιόν, πολύ εξυπηρετική και συζητήσιμη, μας έδωσε ένα πολύ ωραίο δωμάτιο!
Το καλοκαίρι θα ξαναπάω μόνο και μόνο για να κολυμπήσω και στην πισίνα! Αξίζει 100%

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ilias_apostolakis

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018

Λόγω της δουλειάς μου ταξιδεύω σε πολλές πόλεις εντός και εκτός Ελλάδος, αυτό το ξενοδοχείο όμως είναι το κάτι άλλο. Θα ξεκινήσω από το γεγονός ότι είναι καινούργιο, έχει πολύ ευρύχωρα δωμάτια και πολύ καθαρά. Η εξυπηρέτηση ξεπερνάει και τους ποιο απαιτητικούς πελάτες θα έλεγα και όσο για το πρωινό εκεί δεν χωράει συζήτηση.

Συμβουλή: Απλά το καλύτερο !
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Larigakis72