“ζουμερό κέικ με ζεστή σάλτσα σοκολάτας και παγωτό”
Κριτική για: Bankery

Bankery
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περνώντας έξω απ’ το Bankery με την κοπέλα μου κοιτάξαμε μέσα και ήταν γεμάτο κόσμο. Μας άρεσε και σαν χώρος και αποφασίσαμε να μπούμε για έναν καφέ. Εγώ πήρα έναν εσπρέσο και η φίλη μου έναν καπουτσίνο. Μας φάνηκαν αρκετά καλοί κι επειδή βλέπαμε και ώρα στα διπλανά τραπέζια ότι τρώνε γλυκά, ζηλέψαμε και θέλαμε κι εμείς από ένα. Κοιτάξαμε στον κατάλογο να δούμε τι επιλογές έχουμε και επιλέξαμε από ένα ζουμερό κέικ με ζεστή σάλτσα σοκολάτας και παγωτό. Αυτό που είχε την πιο ωραία περιγραφή δηλαδή. Και όντως η περιγραφή ισοδυναμούσε και με την εικόνα. Ήταν σκέτη κόλαση.

Ευχαριστούμε, pateris1977

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένας χώρος ζεστός..Ο οποίος σου προσφέρει πολλές επιλογές..Από καφέ..γλυκό..αλμυρό σνακ και διάφορα πιάτα τα οποία μπορούν να καλύψουν αρκετά από τα θέλω και την κάθε προτίμηση..ακόμη και του πιο απαιτητικού πελάτη..

Ευχαριστούμε, Βαγγελιώ Φ
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο μέρος με υπέροχη διακόσμηση! Εξαιρετικό φαγητό και πολύ ωραία γλυκα! Συνδιάζει καφέ, φαγητό, γλυκό αλλά και ποτό με εξαιρετική μουσική σε ένα πολύ όμορφο μέρος!

Ευχαριστούμε, Dimitris D
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το Ρέθυμνο το 3ημερο της Καθαρας Δευτέρας και φάγαμε 2 φορές στο Bankery!
Πολύ προσεγμένος χώρος, φιλικό προσωπικό και τρομερο φαγητό!
Μπεργκερ με κοτόπουλο, σαλάτα με ρόδι, κοτόπουλο με ρύζι και τα αγαπημένα μου σκιουφιχτα με λιαστή ντοματα!!
Όλα εξαιρετικά πιάτα, μεγάλες μερίδες και πολύ καλές τιμες!!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Angelos M
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρασάγγας το καλύτερο μαγαζί στο Ρέθυμνο! Καταπληκτικά προϊόντα, εντυπωσιακός χώρος, κατάλληλος για καφέ, συναντήσεις και διασκέδαση και πρωτότυπη διακόσμηση! Πρέπει οπωσδήποτε να το επισκεφτεί κάποιος!

Ευχαριστούμε, Themis K

Bankery: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Bankery: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!