“Κυριλα”
Κριτική για: Πρίμα Πλώρα

Πρίμα Πλώρα
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Προσπαθούμε γι'αυτό που αγαπάμε σε έναν κόσμο που έχει ξεχάσει την αξία του φαγητού στην ζωή μας. Ένα πιάτο φαϊ, είτε το τρώμε σε ένα εστιατόριο, είτε σπίτι μας, η γεύση του και η ποιότητα του εξαρτάται από τις πρώτες ύλες που θα χρησιμοποιήσουμε. Έχοντας αυτό σαν αρχή μας άλλα και το ότι είμαστε κάθετοι σε οποιαδήποτε μορφή μαζικής παραγωγής των πρώτων υλών, έχουμε καταλήξει και έχουμε συνεργασίες μόνο με μικρούς ντόπιους παραγωγούς, που έχουν την ίδια φιλοσοφία με εμάς. Η κουζίνα μας αποτελείται από πρώτες ύλες χωρίς φυτοφάρμακα και λιπάσματα και από ζώα που έχουν μεγαλώσει και τραφεί στην φύση, όπως κανονικά πρέπει και όχι σε αποθήκες τρώγοντας μεταλλαγμένες τροφές.
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα εστιατόριο με ολη την σημασία της λέξης κυριλέ.. οποιος θέλει τεράστιες μεριδες η φτηνό φαγητό να μήν πάει.. οποίος θέλει ποιότητα φαγητού σε ενα αρμονικο περιβάλλον με ποιοτικά προϊόντα εξυπηρέτηση αψογη να πάει εκεί..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Markjobs

Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αναιδης σερβιτορος και κατα το παρελθον αναιδεστατος πολλακις ο μαιτρ.....φυγαμε παρολο που ειμαστε χρονια πελατες.....οι βοηθοι σερβιτοροι παντα χαμογελαστοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
3  Ευχαριστούμε, Departure21053429362
Ο/η KHK71, Public Relations Manager του Πρίμα Πλώρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2018

Αγαπητέ/ή Departure21053429362,

Διαβάσαμε το σχόλιό σας και λυπούμαστε για την αρνητική εικόνα που σχηματίσατε κατά την τελευταία σας επίσκεψη στο εστιατόριό μας.
Σας διαβεβαιώνουμε ότι το προσωπικό μας πάντα στοχεύει στην καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών μας, και έτσι είμαστε πεπεισμένοι ότι πρόκειται για παρεξήγηση, μιας και δεν αναφέρετε για τι πρόκειται.
Ελπίζουμε σε μια μελλοντική επίσκεψη να έχουμε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε με τον καλύτερο τρόπο.
Με εκτίμηση

Εκ της Διεύθυνσης
Εστιατόριο PRIMA PLORA

Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρασκευη βραδυ,εννοειται το μαγαζι γεματο ομως κ παλι ολα τελεια!!!!η σαλατα καβουριου,οι φαρφαλες με σολωμο οι σουπιες τηγανιτες στο μελανι....ολα υπεροχα!!!δοκιμασαμε κ sushi tempura &diavolo!!!!ολα υπεροχα!!!η εξυπηρετηση παντα αψογη!!!το καλυτερο εστιατοριο θαλασσινων για εμενα!!!ευχαριστουμε για ολα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, 388raniak
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένος χώρος στο εσωτερικό, ωραίο περιβάλλον και ωραία θέα στο εξωτερικό.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το φαγητό πολύ καλό και το sushi επίσης!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, P1543RR
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα με εξαιρετική θέα που σε χαλαρώνει!το φαγητό είναι απολαυστικό και σε συνδυασμό με τα ξεχωριστά κρασιά που διαθέτει,δημιουργεί μια αυθεντική εμπειρία! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, christouelis

Πρίμα Πλώρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Πρίμα Πλώρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!