“Από τα αγαπημένα μας ”
Κριτική για: Πρίμα Πλώρα

Πρίμα Πλώρα
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Προσπαθούμε γι'αυτό που αγαπάμε σε έναν κόσμο που έχει ξεχάσει την αξία του φαγητού στην ζωή μας. Ένα πιάτο φαϊ, είτε το τρώμε σε ένα εστιατόριο, είτε σπίτι μας, η γεύση του και η ποιότητα του εξαρτάται από τις πρώτες ύλες που θα χρησιμοποιήσουμε. Έχοντας αυτό σαν αρχή μας άλλα και το ότι είμαστε κάθετοι σε οποιαδήποτε μορφή μαζικής παραγωγής των πρώτων υλών, έχουμε καταλήξει και έχουμε συνεργασίες μόνο με μικρούς ντόπιους παραγωγούς, που έχουν την ίδια φιλοσοφία με εμάς. Η κουζίνα μας αποτελείται από πρώτες ύλες χωρίς φυτοφάρμακα και λιπάσματα και από ζώα που έχουν μεγαλώσει και τραφεί στην φύση, όπως κανονικά πρέπει και όχι σε αποθήκες τρώγοντας μεταλλαγμένες τροφές.
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένος χώρος στο εσωτερικό, ωραίο περιβάλλον και ωραία θέα στο εξωτερικό.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το φαγητό πολύ καλό και το sushi επίσης!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, P1543RR

Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα με εξαιρετική θέα που σε χαλαρώνει!το φαγητό είναι απολαυστικό και σε συνδυασμό με τα ξεχωριστά κρασιά που διαθέτει,δημιουργεί μια αυθεντική εμπειρία! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, christouelis
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθολου ικανοποιητικη εξυπηρετηση, αδιαφορια προς τους πελατες, φαγητο μετριοτατο, τιμη αδικαιολογητη για αυτα που προσεφερε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, antonischristonakis
Ο/η KHK71, Public Relations Manager του Πρίμα Πλώρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ antonischristonakis,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη στο εστιατόριό μας και λυπούμαστε που δεν μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις
απαιτήσεις σας.

Τα σχόλια των πελατών μας είναι πάντα ευπρόσδεκτα, καθώς μας βοηθούν να βελτιωθούμε.

Έτσι σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να αγωνιζόμαστε για να σας προσφέρουμε το καλύτερο σέρβις και μια γευστική εμπειρία υψηλού επιπέδου, χρησιμοποιώντας τα καλύτερα συστατικά σε κάθε πιάτο.

Με εκτίμηση

PRIMA PLORA RESTAURANT
Public Relation Manager

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018

Μακραν μπροστα απο τους αλλους.!!! Καποιοι το λενε ιδιορυθμια,καποιοι αλλοι συνεχεις αναζητηση της τελειωτητας..Το να ζητας παντα τις καλυτερες, απο τις καλυτερες πρωτες υλες,και αυτες να τις συνοδευεις με την καλυτερη παρασκευη και το αψογο σερβις μονο ενα αποτελεσμα μπορει να φερει..ΑΡΙΣΤΑ.!!!!!!

Ευχαριστούμε, Skamnakis G
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό με τιμές άνω του μέσου όρου αλλά... το σέρβις η ποιότητα υλικών και η τοποθεσια σε κάνει να αναρωτιέσαι γιατί να πηγαίνεις για να φαγητό κάπου άλλου.
Σεφ, δεν ξέρω εάν σου το μετέφερε ο σερβιτόρος, αλλά για να φτιάξεις μια τόσο καλή μακαρονάδα θαλασσινών, θέλει μεγάλη τέχνη !!!!

1  Ευχαριστούμε, JANIS I

Πρίμα Πλώρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Πρίμα Πλώρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!