“Θέα-Θάλασσα-Απόλαυση!!!”
Κριτική για: Πρίμα Πλώρα

Πρίμα Πλώρα
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Προσπαθούμε γι'αυτό που αγαπάμε σε έναν κόσμο που έχει ξεχάσει την αξία του φαγητού στην ζωή μας. Ένα πιάτο φαϊ, είτε το τρώμε σε ένα εστιατόριο, είτε σπίτι μας, η γεύση του και η ποιότητα του εξαρτάται από τις πρώτες ύλες που θα χρησιμοποιήσουμε. Έχοντας αυτό σαν αρχή μας άλλα και το ότι είμαστε κάθετοι σε οποιαδήποτε μορφή μαζικής παραγωγής των πρώτων υλών, έχουμε καταλήξει και έχουμε συνεργασίες μόνο με μικρούς ντόπιους παραγωγούς, που έχουν την ίδια φιλοσοφία με εμάς. Η κουζίνα μας αποτελείται από πρώτες ύλες χωρίς φυτοφάρμακα και λιπάσματα και από ζώα που έχουν μεγαλώσει και τραφεί στην φύση, όπως κανονικά πρέπει και όχι σε αποθήκες τρώγοντας μεταλλαγμένες τροφές.
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018

Ωραίο σημείο, εξαιρετική ατμόσφαιρα, νόστιμα πιάτα! Ιδιαίτερα το απομεσήμερο βρίσκεις και πιο εύκολα τραπέζι και έχει πολύ ησυχία. Μας άρεσε ιδιαίτερα και σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, dm m

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εστιατόριο που κάνει την διαφορά ανάμεσα στα πολλά τουριστικά εστιατόρια. Ποιοτικά πιάτα που αξίζουν τα χρήματα που δίνεις, αξίζει να το επισκεφθείτε. Στα μείον το δύσκολο πάρκινγκ.

Ευχαριστούμε, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2018

Οι γεύσεις είναι εξαιρετικές και ο χώρος μαγευτικός. οι τιμές είναι λίγο υψηλές αλλά για μια ιδιαίτερα βραδιά τα αξίζει για αυτό που προσφέρει. το συνιστώ τόσο για την θέα του όσο και για το φαγητό και το σέρβις του.

Ευχαριστούμε, xristina g
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2018

Σε μια ειδυλλιακή τοποθεσία και σε συνδυασμό με πολύ νόστιμες γεύσεις γιορτάσαμε οικογενειακά το πτυχίο της κόρης μας. Σχεδόν άριστο εστιατόριο με προσοχή στην λεπτομέρεια και πολύ καλό service. Για κάτι εξαιρετικό το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, 46mik
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή τοποθεσία σε συνδυασμό με πολύ ωραίες γεύσεις, κανονικές μερίδες κ πολύ καλές τιμές! Πολύ καλή επιλογή!

Ευχαριστούμε, Γιώργος Λ

Πρίμα Πλώρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Πρίμα Πλώρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!