Tripadvisor
Ρέθυμνο

“Απαράδεκτο”
Κριτική για: Βασιλική Κουζίνα

Βασιλική Κουζίνα
Περιγραφή: Ελληνική και ιδιαίτερα κουζίνα με σεβασμό στις διατροφικές μας αξίες και εμπιστοσύνη στον μικρό ντόπιο παραγωγό.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνω 7.40 για ένα ριζότο με γαρίδες και οι γαρίδες δεν είναι καν καθαρισμένες. Επιεικος απαράδεκτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 226nikosg

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Στο μαγαζί αυτό, αρχικά μας εντυπωσίασε η θέα. Τα τραπέζια έχουν πανοραμική θέα στη θάλασσα. Οι κοπέλες, και τις 2 φορές που φάγαμε στο μαγαζί, ήταν πολύ ευγενικές κ εξυπηρετικές. Υπάρχουν κάποια μενού πολύ οικονομικά για 2 άτομα για παράδειγμα. Ενώ γενικά, θα το χαρακτήριζα ως οικονομικό μαγαζί. Ωραίες κ χορταστικές μερίδες. Στο τέλος, όπως συνηθίζεται στην Κρήτη, υπάρχει ένα κέρασμα και ρακί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, MariaD12023
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα μαγαζιά μακραν...υπέροχο φαγητό και γεύσεις που ότι και να δοκιμάσεις θα σ αρέσουν οι μερίδες πολλές φορές δεν τις καταφέρνει ένα άτομο ...πολύ γρήγορο ότι και να παραγγείλεις ...και από τα καλύτερα άτομο που έχω γνωρίσει το αφεντικό ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, xristosnikas
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό το φαγητό, παραδοσιακό και φρέσκο , το προσωπικο πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό , η θέα είναι απίστευτη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 42vivianalda
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα χειρότερα φαγητά που έχω φάει στο Ρέθυμνο. Απαράδεκτη η συμπεριφορά των σερβιτόρων. Αγενεστατοι και καθόλου εξυπηρετικοί. Τιμές λογικές για το σημείο (δίπλα στη θάλασσα) Αλλά σε καμία περίπτωση δεν άξιζαν τα λεφτά μας

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, jeronimo72019

Βασιλική Κουζίνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Βασιλική Κουζίνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!