“Χαλαρή ατμόσφαιρα”

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea
Περιγραφή: Το να φτιάξεις έναν τέλειο καφέ είναι εύκολο. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα χαρμάνι καλής ποιότητας και έναν άνθρωπο που θα γνωρίζει την τέχνη της παρασκευής του. Το δύσκολο είναι να φτιάξεις ένα στέκι. Γιατί ο καφές δεν είναι απλώς ένα ρόφημα. Δεν ήταν ποτέ. Barrio σημαίνει γειτονιά. Και γειτονιά σημαίνει καλημέρα και καλησπέρα, επαφή, διάλειμμα, παρέα, φιλία, πρόσωπο.
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καλός καφές με ωραία γεύματα από το πρωί μέχρι το βράδυ για γλυκό η φαγητό αρκετά καλή δουλειά.

1  Ευχαριστούμε, Pethmno
Ο/η GRC_tsm, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Μιχάλη,
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας. Νιώθουμε ιδιαίτερη τιμή για τα καλά σας λόγια. Καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να ικανοποιήσουμε τους επισκέπτες μας. Ευελπιστούμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο μαγαζί, όμορφη ατμόσφαιρα,γευστικό καφέ και φαγητό για όλα τα γεύματα της ημέρας. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!
Wonderful cafeteria, beautiful atmosphere, delicious coffee and food for all meals of the day. I highly recommend it.

Ευχαριστούμε, Iwannav51
Ο/η GRC_tsm, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Ιωάννα,
Σε ευχαριστούμε πολύ για την πρόσφατη επίσκεψη σου. Η όμορφη κριτική σου είναι ευχάριστα νέα για την ομάδα μας, η οποία συνεχώς προσπαθεί να προσφέρει στους επισκέπτες μας μία μοναδική εμπειρία. Το γεγονός ότι ευχαριστήθηκατε ότι σας προσφέραμε μας δίνει ικανοποίηση και είμαστε πολύ χαρούμενοι που φύγατε με θετικό αντίκτυπο. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το έχουμε κανει στεκι
ιδανικό Μέρος Για φιλους ειδικά. Αν εισαι φοιτητής. Ιδανικό. Επίσης. Και διάβασμα.το ατου αυτου του μαγαζιου.
Ο ΚΑΦΕΣ. ΤΟΥ

Ευχαριστούμε, 290giorgos
Ο/η GRC_tsm, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Γιώργο,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας. Σημαίνει πολλά για εμάς να βλέπουμε ότι οι προσπάθειες μας ανταμείβονται. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ζεστό και όμορφο περιβάλλον , θα ήθελα να εστιάσω πολυ στα πρωινά ζ
Και στην καταπληκτική εξυπηρέτηση που μας πρόσφερε η κοπέλα (το όνομα του κοριτσιού ΕΛΒΊΡΑ) σίγουρα θα ξανά πάω .

Ευχαριστούμε, U3220XF_
Ο/η GRC_tsm, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Ιωάννα,

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καφέ fredo espresso decafein για takeaway...2,30€ ... ότι άλλο και να είναι το μαγαζί αυτό από μόνο του είναι απαράδεκτο.

Ευχαριστούμε, timoleonk
Ο/η GRC_tsm, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Τιμολέων,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας. Σημαίνει πολλά για εμάς να βλέπουμε ότι οι προσπάθειες μας ανταμείβονται. Οι παρατηρήσεις σας έχουν ήδη ληφθεί υπόψη. Επιτρέψτε μου να σας ενημερώσω ότι μέσα από τις κριτικές σας στόχος μας είναι η συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας.
Γενικός διευθυντής

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αδελιανός Κάμπος, Νομός Ρεθύμνου

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα