“Τέλειος καφές και φαγητο!!!”

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea
Περιγραφή: Το να φτιάξεις έναν τέλειο καφέ είναι εύκολο. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα χαρμάνι καλής ποιότητας και έναν άνθρωπο που θα γνωρίζει την τέχνη της παρασκευής του. Το δύσκολο είναι να φτιάξεις ένα στέκι. Γιατί ο καφές δεν είναι απλώς ένα ρόφημα. Δεν ήταν ποτέ. Barrio σημαίνει γειτονιά. Και γειτονιά σημαίνει καλημέρα και καλησπέρα, επαφή, διάλειμμα, παρέα, φιλία, πρόσωπο.
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όποτε βρεθώ στο Ρέθυμνο το barrio είναι η πρώτη μου επιλογή! Τέλειο μέρος να ξεκινήσεις την μέρα σου με το καλύτερο και πιο οικονομικό πρωινό της πόλης! Ποιοτικό καφέ οπως στο barrio με μόλις 2.5€ δύσκολα θα βρει κάποιος! Χορταστικα και νόστιμα snack αλλά και τέλεια γλυκά σας περιμένουν ολες τις ωρες!Το βράδυ pasta και μια επιλογή από τη μεγάλη ποικιλία κρασιών θα κλείσουν όμορφα την βραδιά σας. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, TassosK_13
Ο/η GRC_tsm, General Manager του Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Τάσσο,
Σε ευχαριστούμε πολύ για την πρόσφατη επίσκεψη σου. Η όμορφη κριτική σου είναι ευχάριστα νέα για την ομάδα μας, η οποία συνεχώς προσπαθεί να προσφέρει στους επισκέπτες μας μία μοναδική εμπειρία. Το γεγονός ότι ευχαριστήθηκατε ότι σας προσφέραμε μας δίνει ικανοποίηση και είμαστε πολύ χαρούμενοι που φύγατε με θετικό αντίκτυπο. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια burgers. Αν ψάχνετε την απόλυτη ποιότητα, τη βρήκατε! Φρέσκα υλικά, φοβερή γεύση... Ιδιαίτερη προτίμηση στο Jack Daniel's αλλά και στο Chicken. Δοκιμάστε τα...

2  Ευχαριστούμε, mariakE5629OK

Αγαπητή Μαρία,

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ προσεγμένος χώρος χαλάρωσης και απόλαυσης καφέ και άλλων ροφημάτων
Μου άρεσε το περιβάλλον η αισθητική η ευγένεια του προσωπικου το menu o καφες
Μπραβο στους υπεύθυνους για το αποτέλεσμα που παρουσιάζουν

1  Ευχαριστούμε, 751dimitrisk

Αγαπητέ Δημήτρη,
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Αποτελεί πάντα μεγάλη χαρά για εμάς να διαβάζουμε τόσο όμορφα λόγια που έρχονται σαν την καλύτερη ανταμοιβή για την προσπάθεια που καταβάλλουμε, ώστε να προσφέρουμε μια ξεχωριστή εμπειρία σε κάθε επισκέπτη μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά νόστιμο burger, με μεγάλο, ζουμερό και χορταστικό μπιφτέκι ψημένο medium well, πλούσιο σε ποικιλία επιλογών...
Μία εθιστική επιλογή το Jack Daniel's! Με τιμή πολύ προσιτή!
Πρέπει να το δοκιμάσετε

1  Ευχαριστούμε, Theodosia M

Αγαπητή Θεοδοσία,
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας. Νιώθουμε ιδιαίτερη τιμή για τα καλά σας λόγια. Καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να ικανοποιήσουμε τους επισκέπτες μας. Ευελπιστούμε να σας δούμε ξανά σύντομα .

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Οταν καθε πρωί ξέρεις οτι έχει σταθερή ποιότητα στον καφέ, οτι το προσωπικό σε κάνει να αισθάνεσαι όντως σαν καλός γείτονας είναι αρκετά για εμένα. Πόσο μάλλον ότι εξελίσσονται καθημερινά #μακαρονάδα #gluten_free συνεχίστε έτσι, γείτονες!!

Ευχαριστούμε, Agigma

Αγαπητέ,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας. Σημαίνει πολλά για εμάς να βλέπουμε ότι οι προσπάθειες μας ανταμείβονται. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας.
Γενικός διευθυντής

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αδελιανός Κάμπος, Νομός Ρεθύμνου

Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!