“Soutzoukakia like a dream! ”
Κριτική για: Σχεδία

Σχεδία
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε το δεκαπενταύγουστο σε αυτό το τρομερό ταβερνάκι, δίπλα στη θάλασσα! Επειδή περιμέναμε παρέα, μας έφεραν από μόνοι τους μεζεδάκια με αυτά που παραγγείλαμε να πιούμε, γεγονός που εκτιμήσαμε δεόντως. Οι μεζέδες πολύ νόστιμοι, το κρέας καλοψημένο και τα σουτζουκάκια ένα όνειρο!!! Γενικά πολύ καλό φαγητό σε πολύ καλές τιμές!!! (Φαγαμε 5 άτομα μεζέδες και κυρίως πιάτα και ήπιαμε μπίρες και ρετσίνες και πληρώσαμε 70 ευρώ). Συνίσταται ανεπιφύλακτα!

Υγ: Μας συγχωρείτε, δεν είχαμε εκείνη τη στιγμή τιπς, αλλά θα επανέλθουμε!

1  Ευχαριστούμε, Emmanouela G

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017

Ένα πολύ όμορφο μικρό ταβερνάκι δίπλα στη θάλασσα με απολαυστικούς θαλασσινούς μεζέδες, πολύ καλή εξυπηρέτηση και απίστευτη θέα!!!

Ευχαριστούμε, dhatzidaki
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με την πρώτη ματιά θυμίζει παραθαλάσσια καντίνα άλλης εποχής.Το γρήγορο σέρβις, το τέλειο τηγάνι, τα ζουμερά ψητά στη σχάρα και μπακλαβάς με τις μπάλες άσπρου παγωτοθ τού αποζημιώνουν άμεσα.Το 4 μπαίνει για τον περιβάλλοντα χώρο.

Ευχαριστούμε, Andreas T
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πήγαμε (16:30) μας είπαν ότι κλείνουν συνήθως 16:00-18:00 παρόλα αυτά μας εξυπηρέτησαν. Πήραμε σουτζουκάκια με κόκκινη σάλτσα τα οποία ήταν μόνο 3 κεφτεδάκια ζεσταμένα στα μικροκύματα με λίγη κόκκινη σάλτσα κ πολύ λάδι. Η χοιρινή μπριζόλα ήταν μέτρια. Στο τέλος μας προσέφεραν καρπούζι για επιδόρπιο. Μέτρια ποιότητα για τα χρήματα που δώσαμε.

Ευχαριστούμε, Mafvioziyeva P
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσιτές τιμές τελεία θέα μέτριο φαγητό πέρα από τη θέα δεν νομίζω πως έχει κάτι ιδιαίτερο να προσφέρει πήγαμε γιατί διάβασα καλές κριτικές αλλά απογοητεύτηκα

1  Ευχαριστούμε, Orkoelp

Σχεδία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα
Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα

Ιεράπετρα, Νομός Λασιθίου
Αγία Φωτιά, Ιεράπετρα

Σχεδία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!