“Καλό φαγητό, υπέροχη θέα, φιλικό περιβάλλον”
Κριτική για: Σχεδία

Σχεδία
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017

Ένα πολύ όμορφο μικρό ταβερνάκι δίπλα στη θάλασσα με απολαυστικούς θαλασσινούς μεζέδες, πολύ καλή εξυπηρέτηση και απίστευτη θέα!!!

Ευχαριστούμε, dhatzidaki

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με την πρώτη ματιά θυμίζει παραθαλάσσια καντίνα άλλης εποχής.Το γρήγορο σέρβις, το τέλειο τηγάνι, τα ζουμερά ψητά στη σχάρα και μπακλαβάς με τις μπάλες άσπρου παγωτοθ τού αποζημιώνουν άμεσα.Το 4 μπαίνει για τον περιβάλλοντα χώρο.

Ευχαριστούμε, Andreas T
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πήγαμε (16:30) μας είπαν ότι κλείνουν συνήθως 16:00-18:00 παρόλα αυτά μας εξυπηρέτησαν. Πήραμε σουτζουκάκια με κόκκινη σάλτσα τα οποία ήταν μόνο 3 κεφτεδάκια ζεσταμένα στα μικροκύματα με λίγη κόκκινη σάλτσα κ πολύ λάδι. Η χοιρινή μπριζόλα ήταν μέτρια. Στο τέλος μας προσέφεραν καρπούζι για επιδόρπιο. Μέτρια ποιότητα για τα χρήματα που δώσαμε.

Ευχαριστούμε, Mafvioziyeva P
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσιτές τιμές τελεία θέα μέτριο φαγητό πέρα από τη θέα δεν νομίζω πως έχει κάτι ιδιαίτερο να προσφέρει πήγαμε γιατί διάβασα καλές κριτικές αλλά απογοητεύτηκα

1  Ευχαριστούμε, Orkoelp
Η κριτική γράφτηκε 24 Απριλίου 2017

Εξαιρετικό φαγητό, εξαιρετική θέα, καλή εξυπηρέτηση με χαμόγελο,όλα είναι τέλεια.Δεν είναι μόνο το φαγητό νόστιμο αλλά η τοποθεσία είναι τέλεια, ακριβώς πάνω από τη θάλασσα,απλά είχε μια μικρή κατιστέρηση. Ο ιδιοκτήτης θα σας κάνει να νιώσετε σαν στο σπίτι σας.Αξίζει να δοκιμάσετε.

1  Ευχαριστούμε, vasilipapar

Σχεδία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα
Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα

Ιεράπετρα, Νομός Λασιθίου
Ιεράπετρα, Νομός Λασιθίου

Σχεδία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!