Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση , υπέροχο , καθαρό ξενοδοχείο , φιλικό προσωπικό & επίσης πολύ καλό το φαγητό τους !! Η Θάλασσα είναι ακριβώς από κάτω , έχει 2 διαφορετικές πισίνες που είναι ιδανικές για όλες τις ηλικίες , το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, U7779BWstellak
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς η χειρότερη εμπειρία που είχαμε από all inclusive ξενοδοχείο. Στο site δείχνουν μόνο φωτογραφίες από τα νέα δωμάτια, ξεγελαστήκαμε μας έβαλαν σε κατάλυμα του έτους 1960, παμπάλαιο. Το WiFi χρεώνεται!!! Σε all inclusive ξενοδοχείο δεν έχω ξανακούσει ποτέ ότι πρέπει να πληρώσουμε για να έχουμε πρόσβαση στο WiFi. Τα κινητά μας δεν είχαν καν σήμα για να χρησιμοποιήσουμε τα δεδομένα από το συμβόλαιο του κινητού μας. Ξέρετε τι άλλο χρεώνουν; Τις ομπρέλες και τις ξαπλώστρες της ιδιωτικής παραλίας του ξενοδοχείου!!! Ο μπουφές είχε μόνο 3 φαγητά και 2-3 γαρνιτούρες και 10 διαφορετικές σαλάτες. Δεν υπήρχε γεύμα για μικρά παιδιά. Τα περισσότερα φαγητά ήταν για τα σκουπίδια. Αναγκαστήκαμε και φάγαμε σε ταβέρνα ενώ έχουμε πληρώσει για all inclusive. Επίσης ο μετρ ή ο ιδιοκτήτης (δεν ξέρω τι είναι) που βρίσκεται στο εστιατόριο για να σερβίρει είναι αγενέστατος στους πελάτες αλλά και στο προσωπικό. Στον μπουφέ δεν μπορείς να σερβιριστείς μόνος αλλά πρέπει να περιμένεις σε μια ουρά τουλάχιστον 15 λεπτά για να εξυπηρετηθείς. Ντρέπεσαι να ζητήσεις δεύτερη φορά φαγητό γιατί θα σε προσβάλει αυτός ο κύριος που σέρβιρε. Στο σνακ μπαρ μπορούσες μόνο να πιείς αναψυκτικά και έναν καφέ φίλτρου πολύ χάλια και μπίρα, ρακί και ούζο. Τα παγωτά και τα σνακ τα χρεώνουν! Ναι καλά διαβάσατε στο all inclusive πακέτο σε χρεώνουν για το παγωτό ή το σνακ. Επίσης στον μπουφέ δεν υπήρχε ποτέ επιδόρπιο! Οι πισίνες είναι δυο και πολύ μικρές και οι ξαπλώστρες όλες είναι η μια δίπλα στην άλλη χωρίς κανένα μέτρο για την αντιμετώπιση του COVID-19. Θα έπρεπε να έχουν απόσταση τουλάχιστον 2 μέτρα και να γίνεται απολύμανση κάθε φορά που κάποιος τις χρησιμοποιούσε, όμως δεν έγινε ποτέ καμία απολύμανση. Με 150€ που πληρώσαμε θα μπορούσαμε να βρούμε καλύτερο ξενοδοχείο με πολύ καλύτερες παροχές. Ας αναφέρω και μερικά θετικά τώρα. Όλο το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, όλο εκτός τον κύριο που ή μετρ ήταν ή ιδιοκτήτης και βρισκόταν στο εστιατόριο. Το πρωινό ήταν τίμιο. Το δωμάτιο αν και πάρα πολύ παλιό ήταν πολύ καθαρό. Τα αρνητικά δυστυχώς υπερτερούν οπότε δεν το προτείνω και δεν θα το επισκεφτώ ποτέ ξανά το συγκεκριμένο ξενοδοχείο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να βρείτε άλλο ξενοδοχείο για να μείνετε.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Gherudos
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε υπέροχο περιβάλλον,πολύ καθαρό με πολύ καλό σέρβις παντού σε όλους τους χώρους
Ιδανικό για να φιλοξενήσει οικογένεια και όχι μόνο.Παντα περνάμε υπέροχα.!Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Άννα Κ
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οι χώροι ηταν καθαροι και τα δωματια στη νέα πτέρυγα αξιοπρεπή. Οι πισίνες καθαρές με βολικές ξαπλώστρες . Η θάλασσα εξω απο το ξενοδοχείο πεντακάθαρη και όμορφη ,όμως με πετρα που γλιστράει οπότε χρειάζεται παπουτσακια και με χρέωση 2,5 ευρω τη ξαπλώστρα . Για την παλια πτέρυγα του ξενοδοχείου δεν εχω άποψη. Μαγευτικό δεν ειναι το ξενοδοχείο αλλά αξιοπρεπές ειναι . Το φαγητό δεν το προτείνω . Πολύ φτωχό σε επιλογές χωρίς μεσογειακή νοστιμιά και ποιότητα. Στο all inclusive αγοράσαμε το μπουκαλάκι το νερό ,τον καφέ και τα ποτα μας . Ο καφες που δίνουν ελευθερα (φίλτρου ) δεν ειχε ποιοτητα ακόμα και αυτός που αγορασαμε δεν ηταν απολαυστικός

2  Ευχαριστούμε, Giorgoskatikas
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019

Πολυ ομορφα,λειτουργικα ευρυχωρα και φωτεινα ολα τα δωματια που εχουμε μεινει ως τωρα.. 10 χρονια καθε καλοκαιρι ερχομαστε στο south coast με την οικογενεια μου. Το προσωπικο αλλα κυριως οι οικοδεσποτες ειναι τοσο ζεστοι ανθρωποι και φιλικοι που αισθανεσαι αμεσως σαν στο σπιτι σου!
Οσον αφορα το φαγητο ειναι εξαιρετικο, ειναι φτιαγμενο απο φρεσκα προιοντα, τοπικα. Προτιμαμε με την οικογενεια μου να τρωμε στο ξενοδοχειο για αυτον τον λογο. Υπαρχει ποικιλια στο μενου, προσεγμενο στη μεσογριακη διατοφη και παντοτε προσαρμοζεται στις αναγκες και τις επιθυμιες του καθε καλεσμενου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giannisfwt