Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
View deal
Hotels.com74 $
Booking.com74 $
Travelocity74 $
CheapTickets74 $
Priceline74 $
Orbitz.com74 $
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν μια χαρά με ωραία θέα στη θάλασσα. Το ψυγείο στο δωμάτιο δεν δούλευε καλά, δεν πάγωναν τα πράγματα. Πληρώσαμε για ημιδιατροφή, πουθενά βέβαια πριν κάνουμε την κράτηση δεν έλεγε ότι θα περιελάμβανε ενα συγκεκριμένο μενού. Η κοπέλα στη reception ήταν ευγενική. Το προσωπικό στο εστιατόριο ήταν πολύ αγενές. Το πρωινό ήταν οκ, έλεγες στην αγενεστατη σερβιτόρα τι θέλεις και στο έβαζε με μούτρα λες και σου έκανε χάρη. Μας έκανε να νιώσουμε άσχημα.

41  Ευχαριστούμε, mixalis84
Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν περίμενα ότι θα έβρισκα στην Ιεράπετρα αυτό το ξενοδοχείο. Προς θεού, η Ιεράπετρα δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από άλλα μέρη. Το ξενοδοχείο υπέροχο. Απίστευτα καθαρό δωμάτιο σε εξαιρετική κατάσταση, είχαμε junior suite με θέα τη θάλασσα. Δεν υπάρχει κάτι που να χρειάζεσαι και να μην υπάρχει. Το προσωπικό τρομερά ευγενικό και εξυπηρετικό. Το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία, φρέσκα και νόστιμα υλικά. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση που είχε πολλά διαφορετικά ψωμιά, 4 διαφορετικά είδη βουτύρου και 5 διαφορετικά είδη ταχινιου. Πραγματικά υπέροχο πρωινό για ξενοδοχείο της κατηγορίας του. Εν τω μεταξύ έχοντας πρόσφατα διανυκτερεύσει στο εξωτερικό σε ξενοδοχείο αντίστοιχης κατηγορίας, έχω να πω ότι το σέρβις και η ποιότητα των ελληνικών ξενοδοχείων είναι στην κορυφή. Σας ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία. Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
5  Ευχαριστούμε, FMarikaki
Ο/η El_Greco_Hotel_Ierap, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Ελ Γκρέκο Ιεράπετρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαρτίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας και για τα καλά σας λόγια . Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019

Το ξενοδοχειο οκ ηταν καλο..το πρωινο ακομα καλυτερο..οι ανθρωποι στην υποδοχη ομως..ηταν το κατι αλλο! Αν ξανα βρεθουμε στην Ιεραπετρα θα πηγαινα σιγουρα ξανα εκει για τους ανθρωπους στην ρεσεψιον! Να ειστε καλα! Ευχαριστουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Elsakarv
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο πρωινο , πολύ ευγενικο προσωπικο, τα δωματια ηταν καθαρά κ ανετα.
Το Wi-Fi δεν επιανε σχεδον καθόλου στο δωματιο μας.
Ο ανελκυστηρας ηταν το μεγαλυτερο αρνητικο του ξενοδοχειου. Χωρουσαμε 2 ατομα και αν εμπαινε μέσα τριτος κολλούσαν ολοι τα σωματα τους. Πολυ αβολο..
Το σημειο ειναι πολυ καλο , το παρκινγκ δυσκολο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, maria t
Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό για τα λεφτά του .Καθαρό και σε κεντρικό σημείο. Τα μπροστινά δωμάτια έχουν καταπληκτική θέα. Οι στο μπαρ και το εστιατόριο είναι προσιτες και το προσωπικο φιλικοτατο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, 257christosd