Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2014

Το ξενοδοχείο αυτο αποτελεί μια απο τις πιο ευχάριστες αναμνήσεις μας σαν ζευγάρι αφου το επισκεφτήκαμε για το ταξιδι του μέλιτος.Ηταν το καλύτερο που θα μπορούσαμε να διαλεξουμε για να χαλαρώσουμε!Αυτο που μας έμεινε αξέχαστο φυσικα ηταν η πανεμορφη θέα!
Ωστόσο αυτο δεν θα ηταν αρκετο αν δεν πληρούσε και τις απαραίτητες για μας προϋποθέσεις (καθαριότητα,εξυπηρέτηση),το προσωπικό ηταν ευγενικό και φιλικό και τοσο το δωμάτιο οσο και οι χώροι του ξενοδοχείου ηταν καθαροί και στην λεπτομέρεια.
Το προτείνω σίγουρα σε οικογένειες αλλα και σε ζευγάρια .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Ευχαριστούμε, Melina K
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2014

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο με την οικογένεια μου και την οικογένεια της αδερφής μου, φέτος τον Αυγουστο , και για τα δικά μας γούστα ήταν αυτό που έπρεπε... Πάντα καθαρό και ήσυχο (μακριά από τους θορύβους μιας πολυσύχναστης πόλης) , φιλόξενο και ευγενικό προσωπικό, υπέροχη θέα, λαχταριστό πρωινό , χώροι χαλάρωσης

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
Ευχαριστούμε, Anna I
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2014

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο με τον άντρα μου πριν λίγο καιρό, και για τα δικά μου γούστα ηταν αυτο που έπρεπε...
Πάντα καθαρό και ήσυχο (μακριά απο τους θορύβους μιας πολυσύχναστης πόλης) , φιλόξενο και ευγενικό προσωπικό, υπέροχη θέα, λαχταριστό πρωινό (πολυ σημαντικο για μενα, το πρωινο), χώροι χαλάρωσης και διασκέδασης!
Εντάξει, ίσως ήταν λίγο μακριά η παραλία, ομως για να ειμαι ειλικρινής δεν ειμαστε φαν της θάλασσας και της κολύμβησης οπότε αυτό δεν αποτέλεσε μειονέκτημα για μας!
Το συστήνω λοιπόν σε οικογένειες, ζευγάρια αλλά και επαγγελματίες που θέλουν να απολαύσουν χαλαρωτικές διακοπές, ξεφεύγοντας απο τους έντονους ρυθμούς της καθημερινότητας!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
1  Ευχαριστούμε, Polixeni_Chroni
Ο/η evelyn o, Front Office Manager του Smartline Arion Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2014
Μετάφραση Google

Thank you for your comment.
It is so nice to hear that we could help to have nice vacation.
Arion Palace Team

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ο/η Kyriakos D, Διευθυντής Πωλήσεων του Smartline Arion Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2018

Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2018

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ο/η Kyriakos D, Διευθυντής Πωλήσεων του Smartline Arion Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουνίου 2018