“Φιλική εξυπηρέτηση.”

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Η ταβέρνα μας δημιουργήθηκε από την οικογένεια Φραγκιαδάκη το 1936. Από τότε με σκοπό την διατήρηση της Κρητικής κουζίνας ο Νικός και η Μαρία Φραγκιαδάκη συνεχίζει σε ένα οικογενειακό φιλικό περιβάλλον μπροστά στο κύμα της Ιεράπετρας να προσφέρει γνήσια τοπικά προϊόντα και παραδοσιακές γεύσεις προσαρμοσμένες στο σύγχρονο τρόπο διατροφής. Η ιδανική θέση του ΛΕΒΑΝΤΕ πλάι στην υπέροχη παραλία της Ιεραπετρας , σας προσφέρει τη δυνατότητα μετά από ένα πραγματικά δροσερό μπάνιο να απολαύσετε ένα πλούσιο τραπέζι στη δροσιά της σκιάς του. Στόχος μας είναι η αίσθηση της γεύσης να σας μένει αξέχαστη. Αν ο προορισμός είναι η Ιεράπετρα τότε σας περιμένουμε να σας φιλοξενήσουμε στον όμορφο χώρο μας, όπως μόνο εμείς οι Κρητικοί γνωρίζουμε!!! Follow Us! Facebook Tripadvisor
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέρος με απίστευτα γευστικό φαγητό, φρέσκα υλικά και το κύμα δίπλα να σε ηρεμεί απο αρνητικές σκέψεις!!

Ευχαριστούμε, Γωγώ Α

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες ταβέρνες στην Ιεράπετρα.Γευσεις παραδοσιακές διαχρονικές νοστιμιές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Gianis K
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για οποιον θελει να γευτει την καλυτερη μακαροναδα του ψαρα, αυτο ειναι το καταλληλο μερος ! συνοδευσαμε με ουζο και η θεα στη θαλασσα ηταν η ιδανικη για μια ωραια βραδια... Η εξυπηρετηση ηταν αψογη, θα το επισκεφτουμε ξανα.

Ευχαριστούμε, Tour816719
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για μια ακομα φορα η επιλογη μας να επισκεφτουμε τον Νικο ηταν η καλυτερη.Σαρδελα χορτα φαβα ντολμαδακια ειχαν για αλλη μια φορα την προτιμηση μας!!!!

Ευχαριστούμε, nikos n
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα, γρήγορο σέρβις, πολύ άνετο και φιλόξενο περιβάλλον δίπλα στην θάλασσα!!
Αξίζει να επισκεφτεί κανείς!!

Ευχαριστούμε, Mixalis P

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα

Ιεράπετρα, Νομός Λασιθίου

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!