“Το συντιστώ !”

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Η ταβέρνα μας δημιουργήθηκε από την οικογένεια Φραγκιαδάκη το 1936. Από τότε με σκοπό την διατήρηση της Κρητικής κουζίνας ο Νικός και η Μαρία Φραγκιαδάκη συνεχίζει σε ένα οικογενειακό φιλικό περιβάλλον μπροστά στο κύμα της Ιεράπετρας να προσφέρει γνήσια τοπικά προϊόντα και παραδοσιακές γεύσεις προσαρμοσμένες στο σύγχρονο τρόπο διατροφής. Η ιδανική θέση του ΛΕΒΑΝΤΕ πλάι στην υπέροχη παραλία της Ιεραπετρας , σας προσφέρει τη δυνατότητα μετά από ένα πραγματικά δροσερό μπάνιο να απολαύσετε ένα πλούσιο τραπέζι στη δροσιά της σκιάς του. Στόχος μας είναι η αίσθηση της γεύσης να σας μένει αξέχαστη. Αν ο προορισμός είναι η Ιεράπετρα τότε σας περιμένουμε να σας φιλοξενήσουμε στον όμορφο χώρο μας, όπως μόνο εμείς οι Κρητικοί γνωρίζουμε!!! Follow Us! Facebook Tripadvisor
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Για οποιον θελει να γευτει την καλυτερη μακαροναδα του ψαρα, αυτο ειναι το καταλληλο μερος ! συνοδευσαμε με ουζο και η θεα στη θαλασσα ηταν η ιδανικη για μια ωραια βραδια... Η εξυπηρετηση ηταν αψογη, θα το επισκεφτουμε ξανα.

Ευχαριστούμε, Tour816719

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Για μια ακομα φορα η επιλογη μας να επισκεφτουμε τον Νικο ηταν η καλυτερη.Σαρδελα χορτα φαβα ντολμαδακια ειχαν για αλλη μια φορα την προτιμηση μας!!!!

Ευχαριστούμε, nikos n
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα, γρήγορο σέρβις, πολύ άνετο και φιλόξενο περιβάλλον δίπλα στην θάλασσα!!
Αξίζει να επισκεφτεί κανείς!!

Ευχαριστούμε, Mixalis P
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2018

Το levante είναι ένα υπέροχο εστιατόριο πάνω στην θάλασσα. Έχει σπεσιαλιτέ για όλες τις προτιμήσεις, από την μοναδική μακαρονάδα του ψαρά μέχρι όματιες και ιμάμ. Εαν θες ένα φθηνό, ήσυχο μέρος με φανταστική μουσική και παρέα τον ήχο της θάλασσας τότε έχεις βρει τον προορισμό σου.

Ευχαριστούμε, manos_xatzis
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο φαγητό, μικρές μερίδες και το καλύτερο ενώ δεν είχε κόσμο περιμέναμε μια ώρα. Θα περίμενα κάτι παραπάνω. Δεν το συνιστώ.

1  Ευχαριστούμε, Venture735939

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα

Ιεράπετρα, Νομός Λασιθίου

Λεβαντε Εστιατόριο Ψαροταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!