Μονοήμερη στην Χρυσή

siscakis
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Κρουαζιέρα στο νησάκι Χρυσή

Για να πάμε στο Νησάκι Χρυσή από την Ιεράπετρα επιλέξαμε το παραδοσιακό σκάφος Χριστίνα, και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020
Dezi_N_dezi

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Διαλέξαμε να επισκεφτούμε την Χρυσή και η εμπειρία ήταν απίστευτη. Η κρουαζερια με το παραδοσιακό σκάφος μας αντάμειψε πλήρως. Πολύ καλό φαγητο (επιπλέον επιλογή) και highlight οι βουτιές από το σκάφος στα απίστευτα νερα του νησιού

Ευχαριστούμε, siscakis
Ο/η Christinaboat, Guest Relations Manager του Christina Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020
Μετάφραση Google

Glad you enjoyed Christina Boat famous swim stop with jumps off the boat :-) Thank you for sharing and come back one day!

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020

Για να πάμε στο Νησάκι Χρυσή από την Ιεράπετρα επιλέξαμε το παραδοσιακό σκάφος Χριστίνα, και δικαιωθηκαμε πλήρως!
Πραγματικά δεν έχω λόγια! Τέλειο ταξίδι με τέλεια εξυπηρέτηση από το προσωπικό του σκάφους.
Μας άφησαν στην Χρυσή για περίπου 4 ώρες και μετά μας παρέλαβαν από την προβλήτα και μας πήγαν σε μια πανέμορφη παραλία όπου μας πρόσφεραν φρούτα, αναψυκτικά και λευκό κρασί. Αυτή η στάση όπου μπορούσαμε να κάνουμε και βουτιές από το σκάφος ήταν και το αποκορύφωμα της κρουαζιέρας μας. Μας έκανε φοβερή εντύπωση η διαρκής φροντίδα του πληρώματος προς όλους τους επιβάτες!
Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη μέρα που μας προσφέρατε! Ευχαρίστως θα το κάναμε πάλι και πάλι!
Αν επισκευτητε την Χρυσή σάς το προτείνω χωρίς κανένα ενδιασμο!
Ευχαριστούμε και πάλι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Dezi_N_dezi
Ο/η Christinaboat, Public Relations Manager του Christina Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you Dezi! We try our best to keep our passengers happy and we are glad to hear it works :-)
See you next time on Christina Boat!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικά δεν μπορώ να περιγράψω ήταν όλα τέλεια από το σκάφος Χριστίνα το πλήρωμα το φαγητό η θάλασσα η νήσος Χρυσή Γενικά ήταν πάρα πολύ όμορφα Ευχαριστούμε το πλήρωμα του σκάφους που ήταν πάρα πολύ καλοί μαζί μας ευγενική και σίγουρα του χρόνου θα είμαστε πάλι κοντά σας σας ευχαριστούμε πολύ...!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 170xristosm
Ο/η Christinaboat, Guest Relations Manager του Christina Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Σεπτεμβρίου 2020
Μετάφραση Google

Glad you enjoyed your time with us! Thank you for sharing :-)

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολυ για το σύντομο αυτό ταξίδι μας,ήταν μια πολυ ομορφη εμπειρία με εξαιρετική εξυπηρέτηση!!θα σας ξανα προτιμήσουμε σίγουρα και την επόμενη φορα!Επίσης, η ευγένειά σας ξεχώρισε για 'μας..! Πολλά μπράβο!

Ευχαριστούμε, O4311ERannamariam
Μετάφραση Google

Lovely to hear about your nice experience on our Magic Boat Christina :-) Thank you and we will wait for you!

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020

Περάσαμε πολύ όμορφα... Η επικοινωνία και η εξυπηρέτηση από το πλήρωμα του καραβιου ήταν πολύ καλή. Απλά το νησί τέλειο με απίστευτα νερά . Εννοείται ότι θα επαναληφθεί...

Ευχαριστούμε, Ekswghinos
Ο/η Christinaboat, Guest Relations Manager του Christina Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε παρά πολή!!!