“Ωραία αυλή, Νόστιμο φαγητό αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό ”
Κριτική για: Βουρβουλάδικο

Βουρβουλάδικο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μου θύμισε αυλή μας στο χωριό μας....... Κάτι που σε κάνει να νιώθεις όμορφα και σε παιδικές σου εικόνες .Το φαγητό πολύ νόστιμο αλλά οι τιμές αρκετά τσιμπημένες, θα μπορούσε στα περισσότερα πιάτα να είναι πιο κάτω . Σαλάτα απλή χωριάτικη 6,50 € .Το σέρβις όχι πολύ καλό και αρκετά αργό κατά την γνώμη μου σε κάποιες στιγμές ένοιωσα ότι με είχαν γραμμένο. Και σε μέρα και ώρα χωρίς πολύ κόσμο ώστε να πω εντάξει είχε κόσμο. Αν και πάλι ανάλογος τον κόσμο πρέπει να έχουμε και τα αντίστοιχα άτομα να εξυπηρετούν..

Ευχαριστούμε, 81.177

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

εξαιρετικές γεύσεις όμορφο περιβάλλον το συνιστώ ανεπιφύλακτα .Είναι από τα ξεχωριστά μαγαζιά της πόλης του Ηρακλειου

1  Ευχαριστούμε, Nikos T
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφος χώρος με ξεχωριστές γεύσεις. Ευγενικό και φιλικό προσωπικό. Δίνει αξία στην περιοχή αλλά και σίγουρα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, george_ge75
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μου θύμισε αυλή στο χωριό κ αυτό σε κάνει να νιώθεις πιο οικία .Το φαγητό πολύ νόστιμο αλλά κ οι τιμές τσιμπιμενες. Σαλάτα απλή χωριάτικη 6,5€ .Οι σερβιτόροι ώρες ώρες σε είχαν γραμμένο αλλά φταίει κ ότι είχε κόσμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, xristoss4wr
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2019

Ο, τι φάγαμε ήταν καταπληκτικό! Ωραίο περιβάλλον, κεντρικά και καλό σέρβις. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Maria Z

Βουρβουλάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Βουρβουλάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.