“Πάλι εξαιρετικό”

Η Αυλη του Δευκαλιωνα
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άλλη μια φορά η πολύ καλή επιλογή του τίμιου Δευκαλίωνα δικαίωσε τις προσδοκίες μας. Όμορφη βραδιά σ ένα υπέροχο περιβάλλον και χάριν στην προσπάθεια των ανθρώπων εκεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, michailt2019

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021

Από το όνομα και μόνο σε ελκύει να το επισκεφτείς. Και σε ανταμείβει η προσδοκία και με το παραπάνω. Μεγάλες μερίδες, προσιτές τιμές και κυρίως πεντανόστιμες. Το περιβάλλον δε, μαγευτικό. Βγαζει έναν παλιό αριστοκρατικό ρομαντισμό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, pelagiax2020
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2021

Πολύ ωραία, νόστιμα και προσεγμένα πιάτα με μεγάλες μερίδες, πολύ φιλική και άμεση εξυπηρέτηση, με πολύ γρήγορη ετοιμασία των παραγγελιών. Επίσης, μας προσέφεραν πολύ νόστιμα σπιτικά γλυκά, επιπρόσθετα της παραγγελίας. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα με 3 επισκέψεις στις διακοπές μας άφησε παντελώς ευχαριστημένους.

Ευχαριστούμε, spyrojohnkog
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2021

Μείναμε τόσο ευχαριστημένοι που πήγαμε 3 φορές συνολικά στο διάστημα των διακοπών μας. Οι σερβιτόρες ήταν ευγενεστατες, εξυπηρετηκοτατες και η κουζίνα απίστευτα γρήγορη. Τα φαγητά ήταν πολύ νόστιμα και οι ποσότητες μεγάλες.

Ευχαριστούμε, MargaRitagi
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2021

Καταπληκτικο φσγητο, μεγαλη περιποιηση , λογικες τιμες, σε πολυ ωραια τοποθεσια και φανταστικα γλυκα προσφερονται στο τελος....κρητικη φιλοξενια στο επακρον

Ευχαριστούμε, nota b

Η Αυλη του Δευκαλιωνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Η Αυλη του Δευκαλιωνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.