“Παραδοσιακή ταβέρνα”
Κριτική για: Έργανος

Έργανος
Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριό μας θα παραμείνει ΚΛΕΙΣΤΟ από την Τρίτη 23 Μαΐου έως και την Τετάρτη 7 Ιουνίου λόγω εργασιών ανακαίνησης.

Είναι μια πολύ καλή ταβέρνα έχει πολύ ωραία κουζίνα και καλό σέρβις (εγώ λάτρεψα την κρεατοπιτα την συστήνω ανεπιφύλακτα )

Ευχαριστούμε, Alexis_lestakis

Οτι καλύτερο έχω φάει ειδικά το πιλάφι και το αρνί. Εξαιρετικό παραδοσιακό περιβάλλον. Εξαιρετική εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, _N7623FC
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο παραδοδιακό γεύμα, ωραία ατμόσφαιρα και άψογη εξυπηρέτηση! Προσεγμένος και όμορφοσ χώρος. Μας άρεσαν ιδιαίτερα η κοκκινιστή αίγα, οι μπουμπουριστοί χοχλιοί και το αρνάκι ψημένο στη φωτιά! Φοβερή η Σαλάτα Έργανος επίσης!

Ευχαριστούμε, 40panagiotisk

Καταπληκτικο μαγαζι με εξαιρετικο παραδοσιακο φαγητο. Πραγματικα πρεπει να δοκιμασετε τα παντα! Το συνιστο αναπεφιλακτα.

Ευχαριστούμε, xrhstosn2021

Γρήγορη εξυπηρέτηση, καλό φαγητό ,ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον. Σε γενικές γραμμές το τέλειο μέρος για φαγητό. Η ποσότητα του φαγητού είναι υπέρ αρκετή και πολύ καλή η ποιότητα των υλικών που χρησιμοποιούν για κάθε πιάτο. Οι σερβιτόροι ήταν πάντοτε στην διάθεση μας για τα πάντα και ήταν πολύ φιλικοί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, B6203CSmariae

Έργανος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Έργανος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!