“Κρητική ταβέρνα”
Κριτική για: Έργανος

Έργανος
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριό μας θα παραμείνει ΚΛΕΙΣΤΟ από την Τρίτη 23 Μαΐου έως και την Τετάρτη 7 Ιουνίου λόγω εργασιών ανακαίνησης.
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ καλή ατμόσφαιρα σε καθαρά κρητικό περιβάλλον!!
Τα φαγητά ικανοποιητικά και η περιποίηση από το προσωπικό πολύ καλή!!
Εάν προσεχθούν λίγο οι τιμές οι οποίες θα πρέπει να προσαρμοστούν στην εποχή μας νομίζω ότι θα ανέβει σε εξαιρετικό επίπεδο.

Ευχαριστούμε, Milt T

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα με γνήσιες παραδοσιακές γεύσεις. Το φαγητό είναι σπιτικό και οι πρώτες ύλες άριστες!

Ευχαριστούμε, Maroussa_80
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Παρα πολυ καλη κουζινα του και πολυ καλες τιμες αναλογα με την ποιοτητα και ποσοτητα του πολυ καλο το απατσι

Ευχαριστούμε, Athanasia P
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο σε διακοπές μας και δοκιμάσαμε πολύ νόστιμα πιάτα που μας γνώρισαν την Κρητική κουζίνα σε ένα όμορφο και παραδοσιακό περιβάλλον.

Ευχαριστούμε, Natasa35
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για να δοκιμάσετε την παραδοσιακή κουζίνα σε ένα ιδιαίτερα φιλικό και ποσεγμένο χώρο με προσιτές τιμές και άψογο σέρβις..!!!

Ευχαριστούμε, Giorgos P

Έργανος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Έργανος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!