“Απλα το καλυτερο - με διαφορα - γαλακτομπουρεκο στην Ελλαδα”

Κέραμος Γλυκά Ανωγείων
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Δε χρειαζονται πολλα λογια. Ειναι μακραν ο βασιλιας του γαλακτομπουρεκου. Εχω φαει κι αλλα καλα οπως του Γαλυφιαννακη στην Αθηνα, στα Κουφονησια, και κανα δυο πολυ νοστιμα στην Αθηνα. Δοκιμαστε το!!!

13  Ευχαριστούμε, giorgo11

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2015

Καταπληκτικό παγωτό κρέμα φτιαγμένο με γάλα Ανωγείων, πρώτης γραμμής, σερβιρισμένο σε ένα καλαίσθητο ζαχαροπλαστείο, που αξίζει να περπατήσεις για να το βρεις και να κάτσεις να απολαύσεις μια τέτοια υπέροχη γεύση. Δεν νομίζω πανελλαδικά να έχω δοκιμάσει αλλού, τέτοια ποιότητα παγωτού.

10  Ευχαριστούμε, Manolis D

Κέραμος Γλυκά Ανωγείων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Κέραμος Γλυκά Ανωγείων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!