“Συνιστώ ανεπιφύλακτα το συγκεκριμένο εστιατόριο!”

Μαγειρεύοντας Με Αγάπη
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2021

Είμαι χρόνια τακτικός πελάτης του μαγαζιού. Η ποιότητα και η ποσότητα των μερίδων είναι πάρα πολύ καλή, τα φαγητά είναι σωστά μαγειρεμένα και οι τιμές πολύ προσιτές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, chrisostomosp2017

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα μαγειρευτά , πραγματικά σας σπιτικά! Εγώ παρηγγειλα στον χώρο μου φαγητό ! Στα θετικά του καταστήματος ότι σου δίνει την επιλογή του μεγέθους της μερίδας σε αρκετά φαγητά. Πολύ καλομαγειρεμένα και σε πολύ λογικές τιμές.

1  Ευχαριστούμε, kairaki
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι πραγματικά μαγειρεμένο με αγάπη και αυτό φαίνεται όταν το δοκιμάζεις. Εγώ παράγγειλα και μου έφεραν το φαγητό στον χώρο μου. Λαζάνια με σπανάκι και κιμά και σαλάτα ανάμεικτη. Καλύτερο από το φαγητό της μαμάς!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Patra P
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επιλογές σπιτικού φαγητού, σε πολύ οικονομικές τιμές.

Ποιότητα σε όλα τα υλικά, συνταγές ιδιαίτερες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, dimsam80
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό σπιτικό, μεγάλη ποικιλία καθημερινά σε μαγειρευτά φαγητά σε τιμές προσιτές για οικογένεες που αναζητούν καλό και ποιοτικό φαγητό σε καλή τιμή. Το συνηστο ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, stathgr

Μαγειρεύοντας Με Αγάπη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Μαγειρεύοντας Με Αγάπη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!