“Φοβερό”
Κριτική για: Escape House

Escape House
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Κρυμμένα μυστικά και άλυτα μυστήρια σας περιμένουν στο κέντρο της πόλης για να τα λύσετε. Μια αρχαιολόγος έχει εξαφανιστεί, μια τρομοκρατική οργάνωση ετοιμάζεται να καταστρέψει το νησί, ένα πείραμα με άγνωστο σκοπό ετοιμάζεται να ξεκινήσει.. Εσύ ποιό μυστήριο θα ξεδιαλύνεις;
Χρήσιμες πληροφορίες: Μπάνιο, Χώρος στάθμευσης για καροτσάκια, Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Σκάλες/Ανελκυστήρας, Ερμάρια/Αποθήκευση
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Έχω πάει πάρα πολλές φορές και έχω παίξει σχεδόν όλα τα δωμάτια. Είναι καταπληκτικό το escape house!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, fragiadaki1
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Πρώτη επίσκεψη και σίγουρα δεν θα είναι η τελευταια. Εκπληκτική εμπειρία...μπαίνεις στο πετσί του ρόλο. Μπραβο και στα παιδιά που έχουν κάνει εκπληκτική προετοιμασία στο "σενάριο".

2  Ευχαριστούμε, alepa27
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν το δωμάτιο είναι αρκετά δύσκολο όμως εγώ εξακολουθώ να περναω τον χρόνο μου εξαιρετικά κάθε φορά που παίζω σε αυτό. Ακομα , ειναι αρκετά τρομακτικό όμως αυτό δεν με εμποδίζει να το επισκέπτομαι διότι έχω συλλεξει ένα σωρό αναμνήσεις χάρη σε αυτό το δωμάτιο! Είναι το αγαπημένο μου❤❤

Ευχαριστούμε, katerinastar314
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφτεί 2 φορές το escape house και έχω παίξει 3 δωμάτια, back to school, αρχαιολόγο και sabotaz... Απλά εξαιρετικά.... Το προσωπικό τέλειο!!!

1  Ευχαριστούμε, Παναγιώτα Μ
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018

πήγαμε στο δωμάτιο της αρχαιολόγου και ήταν οτι καλύτερο..αν θετε να αρχίσετε πρέπει να πάτε από αυτό πρώτα!!

Ευχαριστούμε, Dimitris V

Escape House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Escape House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!