“Top επιλογή για πίτσα”
Κριτική για: Silfio Pizza

Silfio Pizza
Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2021

Η πίτσα όπως πρέπει να είναι. Αδυναμία η προσούτο-παρμεζάνα. Ένα εστιατόριο με καλή εξυπηρέτηση είτε για παραγγελία κατ' οίκον είτε σε τραπέζι του. Το μόνο πρόβλημα είναι να βρεις γραμμή...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, pitmanos

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020

Ζουμε στο Ηράκλειο τα τελευταία χρόνια και εχουμε δοκιμασει ολες τις πιτσαριες....μακραν το καλυτερο! Μονο μειονέκτημα οτι οι μακαροναδες ειναι πολυ μέτριες...αλλα η πιτσα πολυ ποιοτικη και νοστιμη.

Ευχαριστούμε, Eva C
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πιστεύω πως είναι,μια από της καλύτερες πίτσες στο Ηράκλειο αν όχι η καλύτερη σίγουρα μια από της 3 επιλογές μου.Αρκετα όμορφος χώρος με προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό και γενικά έτοιμο να σε εξυπηρετήσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 81.177
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020

Η πίτσα στον ξυλόφουρνο είναι αρκετά ποιοτική, καλό ζυμάρι, σωστό αλάτι και καλό ψήσιμο. Ακόμα και όταν είναι ξεροψημένη/καμένη από κάτω είναι νόστιμη.

Πάντα ευγενικοί στη παραγγελία και γρήγοροι στη παράδοση. Το μυστικό είναι βέβαια ο ξυλόφουρνος που ότι και να ψήσεις το κάνει καλύτερο.

Η ποιότητα είναι σταθερή και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μόνο πίτσα παραγγέλνω, όχι μακαρόνια δεν έχω άποψη.

Επίσης μου αρέσει που είναι ξεκάθαρα πιτσαρία και όχι λίγο από όλα και κρέας και σάντουιτς κτλ, να κάνουνε πολλά φαγητά μέτρια, όχι ότι δε είχανε κέρδος..

Το αρνητικό είναι ότι τη πίτσα τη τρώγω ολόκληρη... υδατάνθρακες, ζύμη, τυριά κτλ αλλά υποτίθεται στον ξυλόφουρνο είναι πιο υγιεινό. (...)

Εγώ θα τους πρότεινα να πουλάνε τη πίτσα σε κομμάτια στη βιτρίνα, στο δρόμο πχ 2€ το κομμάτι, αν περνούσα ίσως να αγόραζα.

Παράδοση σαράντα λεπτά με μια ώρα και αν είναι να αργήσουν το λένε. Επίσης κατά τη διάρκεια του lock down ήταν ανοιχτοί.

Ευχαριστούμε, mariapV7613TQ
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Δοκιμάσαμε σε ένα φιλικό ζευγάρι. Πολύ ωραίο ζυμάρι- λεπτό, πλούσια (special ), και στα συν είναι ότι ήρθε γρήγορα και ήταν ακόμα ζέστη.
Σίγουρα θα γίνει το νέο μας αγαπημένο delivery!

2  Ευχαριστούμε, elenik419

Silfio Pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Silfio Pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!