“Ωραίο μαγαζί για όλες τις ώρες”
Κριτική για: Veranda All Day Cafe & Restaurant

Veranda All Day Cafe & Restaurant
Κλείστε τραπέζι
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Καφέ εστιατοριο
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Καθίσαμε για φαγητό και μας έβαλαν σε μπροστινό τραπέζι χωρίς να έχουμε κάνει κράτηση. Το φαγητό που φάγαμε ήταν πολύ καλό. Νόστιμη και ιδιαίτερη σαλάτα και καλά μαγειρεμένα κυρίως πιάτα. Πολύ καλή τοποθεσία με ωραία θέα στο συντριβάνι. Η εξυπηρέτηση ήταν μια χαρά. Έχει και τηλεοράσεις αν κάποιος ενδιαφέρετε να παρακολουθήσει (όταν ήμασταν εκεί είχε ποδόσφαιρο).

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, John K

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε στο μαγαζί πρώτοχρονια μεσημέρι! Καθησαμε στα πρώτα τραπέζια χωρίς κράτηση αν και είχε αρκετό κόσμο... ήμασταν τυχεροί!το φαγητό όπως και η Στέλλα που μας εξυπηρέτησε ήταν τέλεια! Όταν έρθετε σίγουρα να δοκιμάσετε προφιτερολ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, 939electras
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2016

Στην είσοδο με σταμάτησε πολύ απότομα ένας εκ των σερβιτόρων-λες και έκανε face control. Με έντονη φωνή και χειρονομία μου δήλωσε ότι επειδή κρατούσα σακκουλάκι φούρνου με σπανακοτυρόπιττα δεν πρέπει να μπω. Προφανώς και θα ήμουν πρόθυμη να το αφήσω, όμως η συμπεριφορά ήταν απαράδεκτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Eleni H
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι!Κανένας επαγγελματισμός!Παρήγγειλα ένα χαμομήλι με κόστος 3.5 ευρώ και όταν ζήτησα λίγο μέλι με ενημέρωσε η σερβιτόρα ότι το χρεώνουν 0.50 λεπτά.Σε καμία καφετέρια εντός κ εκτός Ηρακλείου δεν το έχω ξανακούσει αυτό.Πραγματικά ντροπή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, 330ranias
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι το ωραιοτερο σημειο για πρωινο καφε η για βραδυνη βολτα!!!Το προσωπικο ειναι πολυ ευγενικο και εξυπηρετικό και το σερβις αρκετα γρηγορο!!Πολυ καλη επιλογη για το κεντρο του Ηρακλειου ,το εχω επισκεφθει πολλες φορες και σιγουρα θα ξαναπαω!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, AgapiKar

Veranda All Day Cafe & Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Veranda All Day Cafe & Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!