Tripadvisor

“Μία πολύ ωραία και γευστική βραδιά.”
Κριτική για: Κουκουβάγια

Κουκουβάγια

Ωραίες επιλογές στο μενου. Τα ορεκτικά του είναι πεντανοστιμα και σου ανοίγουν ακόμη περισσότερο την ορεξη. Είναι το μοναδικό μαγαζί που ξεχωρισα από την επίσκεψη μου στο όμορφο Ηρακλειο. Είχαμε μία πολύ όμορφη εμπειρία

Ευχαριστούμε, Kalliroizaven
Ο/η Koukouvagia_heraklio, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Κουκουβάγια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Η ομάδα της Κουκουβάγιας

Πολυ καλη και θετικη εντυπωση. Νοστιμο φαγητο με πολυ φρεσκα υλικα, τετοια ντοματα στην Αθηνα δεν υπαρχει. Νοστιμα πολυ ολα τα πιατα και εξυπηρετηση καλη και γρηγορη

Ευχαριστούμε, thanosg667

Η ομάδα της Κουκουβάγιας

Φοβερο λουκανικο και αλμυρο κανταιφι. Μοναδικες γευσεις που δυακολα συναντας. Ωραιος χωρος και αψογη εξυπηρετηση. Η ρακη τους ειναι φοβερη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _M4666FM

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικο φαγητο με αληθινες γευσεις. Υποδειγματικη φιλοξενια και εξυπηρετηση. Ωραιο περιβαλλον και εντεχνη μουσικη

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, grigorisd2020
Ο/η Koukouvagia_heraklio, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Κουκουβάγια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη χαρά να σας δούμε σύντομα ξανά.

Κουζινα και πιατα με ντοπια φρεσκα προιοντα. Πολυ ωραια η διακοσμηση του χωρου. Φαγητα νοστιμα και καλομαγειρεμενα!

Ευχαριστούμε, 805katerinaz

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη τιμή να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Με τιμή
Η ομάδα της Κουκουβάγιας.

Κουκουβάγια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Κουκουβάγια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!