Tripadvisor
Αναζήτηση

“Τρομερα φρεσκα υλικα”
Κριτική για: Κουκουβάγια

Κουκουβάγια

Πολυ καλη και θετικη εντυπωση. Νοστιμο φαγητο με πολυ φρεσκα υλικα, τετοια ντοματα στην Αθηνα δεν υπαρχει. Νοστιμα πολυ ολα τα πιατα και εξυπηρετηση καλη και γρηγορη

Ευχαριστούμε, thanosg667
Ο/η Koukouvagia_heraklio, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Κουκουβάγια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Η ομάδα της Κουκουβάγιας

Φοβερο λουκανικο και αλμυρο κανταιφι. Μοναδικες γευσεις που δυακολα συναντας. Ωραιος χωρος και αψογη εξυπηρετηση. Η ρακη τους ειναι φοβερη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _M4666FM

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Η ομάδα της Κουκουβάγιας

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικο φαγητο με αληθινες γευσεις. Υποδειγματικη φιλοξενια και εξυπηρετηση. Ωραιο περιβαλλον και εντεχνη μουσικη

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, grigorisd2020
Ο/η Koukouvagia_heraklio, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Κουκουβάγια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη χαρά να σας δούμε σύντομα ξανά.

Κουζινα και πιατα με ντοπια φρεσκα προιοντα. Πολυ ωραια η διακοσμηση του χωρου. Φαγητα νοστιμα και καλομαγειρεμενα!

Ευχαριστούμε, 805katerinaz

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη τιμή να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Με τιμή
Η ομάδα της Κουκουβάγιας.

Πηγα στο μερος μετα απο συσταση κοντινου συγγενη μου, γεννημα θρεμα Ηρακλειωτη. Το φαγητο μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις οπως και η φιλοξενια τους. Ωραια πιατα με πολυ γευση. Φιλικο προσωπικο και προθυμο. Ωραιος χωρος επισης και καλες τιμες

Ευχαριστούμε, 992basilisn
Ο/η Koukouvagia_heraklio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Κουκουβάγια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο κατάστημα μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη τιμή να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Με τιμή
Η ομάδα της Κουκουβάγιας.

Κουκουβάγια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Κουκουβάγια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!