“.....”
Κριτική για: KUZINA casual food

KUZINA casual food
Κλείστε τραπέζι
Κουζίνες: Diner
Περιγραφή: Το εστιατόριο pizza Club μεγάλωσε και έγινε Kuzina! Με την ίδια σταθερή ποιότητα, το μεράκι και τα αγνά υλικά, σας προσφέρει καθημερινά ακόμα περισσότερες επιλογές! Επιλέξτε αυτό που τραβάει η όρεξή σας μέσα από μία μεγάλη ποικιλία λαχταριστών γευμάτων. Νέες σαλάτες, κρεατικά της ώρας, burgers αλλά και μαγειρευτά φαγητά ήρθαν για να συμπληρώσουν το ήδη υπέροχο μενού μας! Στην ίδια διεύθυνση, Σοφ. Βενιζέλου 109 έναντι Talos Plaza, καθημερινά από τις 12:00 το μεσημέρι μέχρι αργά τη νύχτα, απολαύστε το αγαπημένο σας φαγητό!
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2020

Το φαγητό πολύ καλο... Το ρυζοτο τέλειο..
Αλλά κάναμε 65€ λογαριασμό και δεν μας έφεραν ούτε ένα κουτάκι αναψυκτικό...
Μάλλον δεν θέλουν να ξανά πάρουμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Bellaa2002
Ο/η giannis k, Ιδιοκτήτης του KUZINA casual food, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιανουαρίου 2021

θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση σας στο κατάστημα μας ! μας ικανοποιεί πολύ οτι σας άρεσαν τα φαγητά μας γιατί αυτό είναι το σημαντικό
το γεγονός οτι βάλατε ένα αστεράκι γιατί δεν σας κάναμε κάποιο δώρο μας στενοχωρεί και μας προβληματίζει οτι υπάρχει αυτό το κριτήριο για μια βαθμολογία
θα θέλαμε να ενημερώσουμε οτι υπάρχουν πάρα πολλές προσφορές στο κατάστημα για παραλαβή για διανομή ακόμα και για σάλα (όταν ανοίξουμε με το καλό ) στη σελίδα μας πόντους ανταμοιβές και πολλά άλλα , σπάνια δεν υπάρχει προσφορά που να μην συνδυάζεται με πιάτα
Δεν ξέρουμε τι πήρατε και δεν είχε μέσα προσφορά (πολύ σπάνια το ξαναγράφω ) και αν όντος ήταν έτσι ευχόμαστε να σας ικανοποιήσουμε την επόμενη ,αν σας άρεσαν τα πιάτα μας όπως γράφετε
η χαρά θα ήταν μεγάλη αν ξαναδοκιμάζατε και άλλα πιάτα !
και αν θέλετε κάτι και δώρο εδώ είμαστε δεν θα τα χαλάσουμε !
εμείς πάντα θέλουμε πελάτες για την ποιότητα μας πάνω απο ολα και να είναι ευχαριστημένοι γενικά στις υπηρεσίες μας και πιστέψτε με δεν θα τα χαλάσουμε για ένα και για 10 κουτάκια αν θέλετε !!
ευχόμαστε καλή χρονιά και με χαρά να σας κάνουμε να βάλετε 5 αστεράκια γιατί ολα τα μαγαζιά για αυτό εργαζόμαστε να βλέπουμε τον κόπο μας να ανταμείβεται έτσι απλά με αστεράκια και καλά λόγια χαχαχα
όπως και να έχει ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΠΟΛΥ

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020

Όσες φορές έχω παραγγείλει έχω μείνει 100% ευχαριστημένη.Πεντανόστιμα όλα,πάντα ζεστά και γρήγορα!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Συγχαρητήρια!!

Ευχαριστούμε, Gwgwxy
Ο/η giannisk501, Γενικός Διευθυντής του KUZINA casual food, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ για τα καλά σας λόγια,αυτά μας τιμάνε ιδιαίτερα και μας δίνουν δύναμη και κουράγιο να συνεχίσουμε το έργο μας ,να προσφέρουμε καλό και ποιοτικό φαγητό ιδικά τις δύσκολες αυτές μέρες
Περιμένουμε να σας δούμε ξανά σύντομα κοντά μας η σε διανομή στο χώρο σας

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

το φαγητο ειναι πολυ μετριο με αποκορυφωμα το not to be ριζοτο
η εξυπηρετηση κατω του μετριου και οι επιλογες θεσεις καθισματος οικογενειων με βασει τις διαταξεις του covid 19 πολυ λαθος

1  Ευχαριστούμε, Companion502096
Ο/η giannisk501, Γενικός Διευθυντής του KUZINA casual food, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2020

Θα θέλαμε να σας ευχαριστίσουμε που αυτές τις δύσκολες μέρες επισκεφτήκατε το εστιατόριο μας
Λυπούμαστε πραγματικά που φύγατε απο εμάς και δεν μείνατε ευχαριστημένος/οι
Δυστυχώς όμως μας <<καταδικάσατε>> άδικα
Πρώτον για τους κανονισμούς covid 19 είναι σαφής για εμάς . Σας στεναχώρησε δυστυχώς το γεγονός οτι λόγο κανονισμών χωρίσαμε τραπέζια για να τηρήσουμε τις σωστές αποστάσεις .
Θα θέλαμε να γνωρίζετε οτι και για εμάς είναι στενάχωρο όλο αυτό και δύσκολο και οικονομικά και ηθικά
Σίγουρα δεν μπορώ να σας το μεταδώσω και ευχόμαστε κάποια στιγμή να το καταλάβετε !
Δεύτερον για το ριζότο δεν μας έχουν διαμαρτυρηθεί ξανά και θα κρατήσουμε αυτό το αρνητικό σχόλιο σαν σύμμαχο για να το βελτιώσουμε ,αυτό όμως δεν σημαίνει οτι είναι χάλια η δεν είναι ριζότο η οτι μπορεί να έχετε δοκιμάσει κάπου αλλού και να σας άρεσε καλύτερα .
Τέλος για την εξυπηρέτηση θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε με τις κοπέλες συνεργαζόμαστε αρκετά χρόνια και δεν έχουμε παράπονα ούτε εμείς ούτε οι πελάτες μας και εκείνη την ημέρα προσπάθησαν να σας ηρεμήσουν που λόγο των κανονισμών σας χωρίσαμε απο την παρέα σας γιατί θέλατε να αποχωρίσετε .
Το σίγουρο είναι οτι δεν θα θέλαμε να έρθουμε σε καμία αντιπαράθεση μαζί σας ,κρατάμε τα σχόλια σας έστω και αρνητικά για το καλό μας !
Θέλουμε να έρθετε ξανά σε μια καλή σας μέρα να δοκιμάσετε και άλλα πιάτα μας και είμαστε σίγουροι (και οι κοπέλες μας )οτι θα μείνετε ευχαριστημένος/οι και θα μας αλλάξετε την κριτική σας ! απο όλα χάλια >>> όλα τέλεια !
Με σεβασμό στην κριτική σας

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Νόστιμα φαγητά ότι και αν έχουμε παραγγείλει,όλα φρέσκα,άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση.Νέος διαμορφωμένος χώρος πολύ ποιο φιλικός για όλα τα γούστα.

Ευχαριστούμε, 937mixalisv

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και ευχόμαστε να έρθετε ξανά κοντά μας να απολαύσετε και άλλα πιάτα μας

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020

Απλός χώρος χωρίς κάτι ιδιαίτερο για να θες να καθίσεις παραπάνω, με όλη την φασαρία της παραλιακής. Παραγγείλαμε μακαρονάδα με κοτόπουλο και μια σαλάτα, ήταν αρκετά νόστιμα, μεγάλες μερίδες σε προσιτές τιμές. Ευγενικό προσωπικό. Θα το σύστηνα για "πρόχειρο φαγητό", καθώς ο χώρος είναι τύπου "fast food", εκτός αν τον επιμεληθούν λίγο περισσότερο.

2  Ευχαριστούμε, Δ Δ

KUZINA casual food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

KUZINA casual food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα