Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό πολύ ευγενικό , το δωμάτιο προσεγμένο και καθαρό, το πρωινό αρκετά πλούσιο και καλής ποιότητας . Είναι από τα ξενοδοχεία που θες να ξανά πας . Έχω μείνει πολλές φορές και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ το παραμικρό πρόβλημα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Alex M
Ο/η Andreas_Fotakis, Γενικός Διευθυντής του Castello City Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Φεβρουαρίου 2018

Αξιότιμε Κύριε Alex,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, στόχος του ξενοδοχείου μας είναι η ικανοποίηση των ανθρώπων που μας τιμούν με την επιλογή τους.
Με χαρά θα σας φιλοξενήσουμε σε μια επόμενη σας επίσκεψη στην πόλη μας.
Χαιρετισμούς από το Ηράκλειο

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για τις διακοπές των Χριστουγέννων άψογη φιλοξενία, πλούσιο πρωινό, νόστιμα τα φαγητά του σεφ..Ευχαριστούμε τον κύριο Στέλιο από το εστιατόριο για το άριστο σέρβις και τους υπαλλήλους υποδοχής για την εξυπηρέτηση ..Τα δωμάτια άνετα και πάντα καθαρά.!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Nikos_foud
Ο/η Castello_Manager, Γενικός Διευθυντής του Castello City Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Κύριε Νίκο,
στο Castello City Hotel δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση στη γνώμη των καλεσμένων μας, πάντα προσπαθούμε να τους ικανοποιήσουμε με υψηλού επιπέδου υπηρεσίες.
Το εστιατόριο μας προσφέρει μια αξέχαστη εμπειρία. Πέραν της εκπληκτικής θέας, έχουμε συνθέσει μενού τα οποία συνδυάζουν την κρητική παράδοση με τη δημιουργική κουζίνα σε ένα πραγματικά απολαυστικό αποτέλεσμα.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017

Ανακενισμενα μπανια πεντακαθαρα δωματια καθε μερα καθαριοτητα ειχαμε κλησοι 4 δωματια, προινο τελειο, ο κυριος Στελιος μας ροτουσε αν ειμαστε ευχαριστημενη απο το προινο πολλη ευγενης και πληροφοριες που μας ειπε για την Κρητη, οπως αξιοθεατα και ταβερνες, το βραδυ στο μπαρ τετοια θεα παραδισος θα μπορουσα να το ονομασο. Τον ευχαριστουμε πολλη για ολλα.Πολλη ευγενικο προσοπικο. ποιοτητα τιμης αριστο 10, Το πρωτηνο ανεπιφηλαχτα , συγουρα θα ξαναπαμε για διακοπες ευχαριστουμε πολλη δια ολλα Βρυωνης Ιωαννης

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, VRIONIS
Ο/η Castello_Manager, Γενικός Διευθυντής του Castello City Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ Κύριε Βρυωνη,
οι απόψεις των καλεσμένων έχουν ιδιαίτερη βαρύτητα για εμάς και πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε μια ευχάριστη διαμονή.
Θα ενημερώσουμε τον Κο Στέλιο για τα τόσο καλά σας λόγια, ο ίδιος αλλά και το υπόλοιπο προσωπικό προσπαθεί να κάνει ότι περνάει από το χέρι του για να ικανοποιήσει τους καλεσμένους μας
Θα ήταν τιμή μας να σας καλωσορίσουμε ξανά σε μια επόμενη επίσκεψη σας στην πόλη μας

Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2017

Εμείς και οι φίλοι μας μείναμε για 4 μέρες στο καταπληκτικό ξενοδοχείο Castello City.
Τα δωμάτια μας ήταν πολύ καθαρά με είδη προσωπικής από αλόη. Στην αίθουσα του πρωινού η θέα προς τη θάλασσα είναι εξαιρετική. Το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία. Το κέντρο είναι 10΄με 15΄με τα πόδια. Τα περισσότερα αξιοθέατα τα επισκεφθήκαμε με τα πόδια.

Συμβουλή: Εάν επιλέξετε δωμάτια σε υψηλότερους ορόφους, ο θόρυβος ίσως είναι λιγότερος και θα έχετε καλύτερη θέα.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, PeggyAndrigian
Ο/η Castello_Manager, Γενικός Διευθυντής του Castello City Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Κυρία PeggyAndrigian,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, πάντα ο στόχος μας είναι να ικανοποιήσουμε τους ανθρώπους που μας επέλεξαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Καθημερινά ψάχνουμε τρόπους εξέλιξης και βελτίωσης των υπηρεσιών μας.
Σας ευχαριστούμε για τη διαμονή

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βλέπει τη Χανιοπορτα και η τοποθεσία του διευκολύνει, ακόμη και άπειρους τουρίστες οπως εγω να μετακινηθούν με αυτοπεποιθηση και ευκολία προς το κεντρο κ οπουδήποτε αλλου επιθυμούν.Η εμπειρία ξεκινα ευχάριστα απ την υποδοχή ακομη,όπου προσχαροι ανθρωποι σε ολες τις βαρδιες σε εξυπηρετούν αναλογα με τις ανάγκες σου.Το δωμάτιο πεντακαθαρο και ζεστό...φιλόξενο με λιγα λογια.Επισκεφτηκα κ το εστιατοριο τοσο για ν απολαύσω το πλουσιοπαροχο πρωινό, οσο και για βράδυ . Οι τιμές κ η ποιότητα ηταν ακρως ικανοποιητικες!Συγχαρητήρια,με κανατε να ανυπομονώ να επισκεφθώ ξανα τοσο το Ηράκλειο, οσο και το ξενοδοχείο σας.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, histpa
Ο/η Castello_Manager, Γενικός Διευθυντής του Castello City Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Νοεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια, πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε μια ευχάριστη εμπειρία στους καλεσμένους μας. Δεν επαναπαυόμαστε, δεν εφησυχάζουμε και είμαστε σε ετοιμότητα να εξυπηρετήσουμε τους καλεσμένους μας με χαμόγελο και καλή διάθεση.
Τιμή μας να σας καλωσορίσουμε ξανά, το ξενοδοχείο μας είναι πάντα στη διάθεση σας.
Σας ευχαριστούμε για τη διαμονή