“Κακή εξυπηρέτηση!!!!!!!!!!!!!!!!”
Κριτική για: Dish Bar Party Restaurant

Dish Bar Party Restaurant
Περιγραφή: Ένα All Day Cafe Bar Restaurant για όλη την ημέρα. Με καφέ και Brunch από το πρωί, μεσημεριανό, απογευματινό και πλούσια κάρτα φαγητού. Με ενημερωμένο Bar, σε ποτό, Cocktails, κρασί και μπίρα. Μία από τις καλύτερες επιλογές σε ελληνική και ξένη μουσική από αργά το βράδυ.
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με την παρέα μου το συγκεκριμένο μαγαζί και η εξυπηρέτηση (αν όχι απ' όλους, από τους περισσότερους) ήταν άθλια. Μας είχαν όλο το βράδυ στην αναμονή για να τραπέζι, και κάθε φορά που επιχειρουσαμε να κάτσουμε καπου, μας έδιωχναν και έδιναν το τραπέζι αλλού, ενώ δεν ήταν reserve. Όταν επιτέλους βρήκαμε ένα πάσο και ακουμπησαμε, ένας υπεύθυνος ήρθε επιδεικτικά, πήρε το πάσο και το μετέφερε στην άλλη μεριά του μαγαζιού για αλλούς πελάτες. Δεν θα μιλήσω για την απαράδεκτη συμπεριφορά τον περισσότερον πελατών εκεί μέσα, αφού δεν ενοχλεί το ίδιο το μαγαζί και την εικόνα του..

Ευχαριστούμε, Luna8493
Ο/η Giannis C, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Dish Bar Party Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την επιλόγη σας να επισκεφτείτε το κατάστημά μας.
Σαν επιχείρηση τιμάμαι κι εκτιμάμαι όλη την πελατεία μας κι ως εκ τούτου δεν θεωρούμε ότι κάποιος από τους πελάτες μας μπορεί να βλάψει την εικόνα μας.
Αναφορικά με το γεγονός που μας περιγράφετε θα διερευνηθεί ενδελεχώς, αν και όπως θα γνωρίζεται, λόγω της περιορισμένης χωρητικότητας στο χώρο του μπαρ, τις μέρες αιχμής λειτουργούμε στο μεγαλύτερο ποσοστό της διαθεσιμότητάς μας με κρατήσεις.
Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας υποδεχτούμε ξανά στο χώρο μας και να σας χαρίσουμε μία πιο ευχάριστη εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Φοβερό μαγαζί! Σε εμπνέει να το επισκεφτείς! Πάρα πολύ καλό προσωπικό και διοίκηση του καταστήματος! Υπέροχες βραδιές διασκέδασης! Καταπληκτικό φαγητό!

1  Ευχαριστούμε, ktsagaros
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το dish δεν ειναι μονο στην γωνια του αγιου τιτου.αγκαλιαζει ολη την περιοχη με την μαγεια του...φοβερα πιατα τελεια ποτα σερβις στο πι και φι...καλη μουσικη.ελληνικη και ξενη.τι αλλο να θελει κανεις στο κεντρο του ηρακλειου?)δοκιμαστε τα φοβερα ρολακια μελιτζανας).

1  Ευχαριστούμε, Dimos K

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθώς περπατούσαμε προς την εκκλησία του Αγίου Τίτου στο κέντρο του Ηρακλείου είπαμε να πιούμε ενα καφεδάκι και επιλέξαμε το Dish bar party restaurant! Πέρα απο το καφε φάγαμε κιόλας και οταν ολα υπέροχα! Τα πιατα εκπληκτικά, το περιβάλλον φιλικό και το σερβις άψογο!

Ευχαριστούμε, jimlaex

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή στο κέντρο του Ηρακλείου και αποφάσισα να κάτσω στο dish για ένα καφεδάκι. Ο καφές υπέροχος, προσεγμένος το προσωπικό άκρως φιλικό και χαμογελαστό.. Τελικά με κέρδισαν και τσίμπησα και κάτι.. το οποίο ήταν άψογο όπως και το επιδόρπιο. Σίγουρα θα ξαναπάω !!

1  Ευχαριστούμε, Σοφία Λ

Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας υποδεχτούμε ξανά στο χώρο μας.

Dish Bar Party Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Dish Bar Party Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!