Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΙΝΟΤΑΞΙΔΙ

Ο χώρος,τα αρώματα, τα χρώματα, η ιστορία και το πάθος των ανθρώπων εκεί για αυτό που κάνουν σε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2018
Ελένη Κ
Μπράβο στα παιδιά!

Ένα από τα καλύτερα οινοποιεία της Κρήτης και όχι μόνο!!!! Χρονια με χρονια ο Νίκος μας εκπλήσσει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2018
batraxaki
Ηράκλειο, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2016

Ένα καταπληκτικό οινοποιείο με απίθανους ανθρώπους και εξαιρετικά κρασιά!
Στην επίσκεψή σας στην Κρήτη μην παραλείψετε να επισκεφθείτε το οινοποιείο Δουλουφάκη. Η φιλοξενία του Νίκου Δουλουφάκη αλλά και όλων των εργαζομένων και το πάθος τους για το κρασί θα σας κάνουν να αγαπήσετε αμέσως το μέρος αυτό!
Δοκιμάστε όλα τους τα κρασιά! Θα εκπλαγείτε από την ποιότητά τους αλλά και από τις χαμηλές τους τιμές!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, DimitrisP251
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2016

σε ένα υπέροχο οινοποιείο, δοκιμάσαμε την υπέροχη σειρά κρασιών ξεκινώντας από τα λευκά και καταλήγοντας στα υπέροχα κόκκινα παλαιωμένα σε βαρέλι.... όλη η εμπειρία ήταν καταπληκτική...!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, JohnLiber
Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2015

Η εμπειρία ήταν απλά καταπληκτική. Ο Νίκος Δουλουφάκης είναι ένας πάρα πολύ φιλόξενος και ανοιχτός άνθρωπος με διάθεση να μας δείξει όλη την διαδικασία της οινοποιείας και να απαντήσει σε κάθε μας ερώτηση. Εξαιρετικό κρασι, είχαμε την ευκαιρία να δοκιμάσουμε αρκετά διαφορετικά και φυσικά πήραμε και για το σπίτι!!
Όχι μόνο, εξαιρετικό κρασί αλλά και εξαιρετικοί άνθρωποι, συνδυασμός που δεν αποτυγχάνει!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, PanosKLG
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2015

Κάπως έτσι θα μπορούσαμε να περιγράψουμε την επίσκεψη μας στο οινοποιείο Δουλουφάκη!!!Οι γεύσεις, τα αρώματα και η ζεστή φιλοξενία της κ. Δουλουφάκη θα μας μείνουν αξέχαστα!
Θα το συνιστούσαμε ανεπιφύλακτα!!!!
Νίκη - Νίκος - Θεώνη - Νίκος

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Niki P
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2015

Μια πάρα πολύ καλή εμπειρία για εμάς που κάναμε τις διακοπές μας στην Κρήτη αφού επισκεφθήκαμε ένα υπέροχο οινοποιείο στο οποίο δοκιμάσαμε υπέροχα κρασιά και γνωρίσαμε αξιόλογους ανθρώπους όπως η κ. Δουλουφάκη που με μεγάλη χαρά μας ξενάγησε στο χώρο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Nikos M