Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Θέλετε τις χαμηλότερες τιμές ξενοδοχείων; Βρίσκεστε στο σωστό μέρος. Πραγματοποιούμε αναζήτηση σε πάνω από 200 ιστότοπους για εσάς.

“Βολική θέση στο κέντρο της πόλης, πολύ καλό επίπεδο, μερικά δωμάτια υπέροχη θέα.” 4 από 5 κύκλους
Κριτική για: AQUILA Atlantis Hotel

Οι καλύτερες τιμές για το διάστημα  -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 5 ακόμη ιστότοποι!
AQUILA Atlantis Hotel
Αθήνα, Ελλάδα
150 κριτικές
28 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 44 χρήσιμες ψήφοι
4 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2016

Θέση κεντρική (πλάϊ από το Αρχαιολογικό Μουσείο). Οι κοινόχρηστοι χώροι, πολύ ευρύχωροι και, παρά το μέγεθός τους, ζεστοί. τα δωμάτια ευρύχωρα και πολύ καθαρά. Τα στρώματα με πρόσθετο latex, για πολύ καλό ύπνο, επίπλωση σύγχρονη, λουτρά σχετικά καινούργια, περιποιημένα και ο όλος χώρος πολύ καθαρός. Πρόβλημα αποτελεί ο φωτισμός του δωματίου, που είναι χαμηλός, για κάποιον που θέλει να διαβάσει ή να εργασθεί με έγγραφα, ιδιαίτερα το βράδυ. Ιντερνετ χωρίς χρέωση και με σχετικά καλό σήμα. Στο δωμάτιο καφετιέρια σύγχρονη (με κάψουλες), όπου μπορείς να φτιάξεις εύκολα καφέ ή τσάϊ (προσφέρεται). Τα πρωϊνά πλούσια σε ποσότητα, με δυνατότητα να σου ετοιμάσουν κάτι της ώρας (πάνκυς ή ομελέτα). Όμως, η ποιότητα των αλλαντικών και των τυριών πολύ χαμηλή (τα φθηνότερα είδη της αγοράς). Θέλει μια προσπάθεια εδώ. Συμπερασματικά, μια πολύ καλή λύση για τους ταξιδιώτες του Ηρακλείου.

Συμβουλή: Κάποια δωμάτια, όπως το 206, που έμεινα εγώ, έχουν υπέροχη θέα κατευθείαν στον ενετικό "Κουλέ&q...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Έμεινε: Δεκέμβριο 2016, ταξίδεψε: για εργασία
      Ποιότητα ύπνου
    • 4 από 5 κύκλους
    • 4 από 5 κύκλους
Ευχαριστούμε, SpyrosLalas
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 13 Δεκεμβρίου 2016
Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis και για τα θετικά σας σχόλια.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο και οι υπηρεσίες μας κάλυψαν πλήρως τις υψηλές σας προσδοκίες. Η ομάδα μου και εγώ είμαστε υπερήφανοι που απολαύσατε τόσο τη διαμονή σας κοντά μας. Στόχος μας είναι να εξασφαλίζουμε μία μοναδική εμπειρία για τους επισκέπτες του ξενοδοχείου μας και είναι τιμή και επιβράβευσή μας να λαμβάνουμε καλά σχόλια σαν τα δικά σας.

Η επισήμανση σας σχετικά με τον φωτισμό των δωματίων θα ληφθεί άμεσα υπόψη για μελλοντικές προγραμματισμένες βελτιώσεις.

Προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα.

Γενικός διευθυντής
Γράψτε μια κριτική

734 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (8)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα πορτογαλικά
  • Πρώτα ρωσικά
  • Πρώτα τουρκικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Αθήνα, Ελλάδα
182 κριτικές
26 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 104 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

Πήγαμε αποκλειστικά για το πρωινό του.
Σερβίρεται 7-10 & κόστος 10€ το άτομο.Πληρωμή και με κάρτα.Χώρος σερβιρίσματος μέσα και έξω.
Το πιο εντυπωσιακό ήταν το φυστικοβούτυρο..δεν έχω ξαναφάει καλύτερο.Η πατατα η τηγανητή πολύ νόστιμη και όσους καφέδες θες περιλαμβάνονται στη τιμή.
Ενδεικτικά αναφέρω φυσικό χυμό πορτοκάλι,διάφορα είδη ψωμιών,μαρμελάδες(σταφύλι,βύσινο κα),ομελέτα που γίνεται εκείνη τη στιγμή, struglle eggs, τυρια,αλλαντικα,ψημένα λαχανιά,φρέσκο γάλα (πλήρες και 1,5%), κρητικά προιόντα (μυζηθρα,καλτσούνια κα) σφολιατοειδή αλμυρά και γλυκά,ντονατσάκια,διαφορα corn flackes,ταχίνι,χαλβά,παστελάκια κα ....
Αξίζει έστω και για μία φορά..

• Έμεινε: Αύγουστο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
Ευχαριστούμε, katiaz80
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 22 Νοεμβρίου 2016
Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια έπειτα από την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο AQUILA Atlantis.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρα που απολαύσατε το πρωινό σας γεύμα στο ξενοδοχείο μας και εντυπωσιαστήκατε από τα υλικά και την ποικιλία του. Σκοπός μας είναι να διασφαλίσουμε στους επισκέπτες μας μια μοναδική εμπειρία διαμονής και εστίασης, για το λόγο αυτό είναι τιμή μας να λαμβάνουμε τόσο θετικά σχόλια σχετικά για τις υπηρεσίες μας.

Ευχόμαστε να σας υποδεχθούμε ξανά σύντομα.

2 κριτικές
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2016

Ότι περιμένει κανείς από ένα κατάλυμα της κατηγορίας του, εξαιρετικό πρωινό με ποικιλία και πολύ θετικό το ότι περιλαμβάνονται τοπικές συνταγές. Το room service γρήγορο και και ποιοτικό. Βέβαια και η τοποθεσία είναι ιδανική. Επιπρόσθετα, όπως είναι φυσικό το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
( Υ.Γ. Θα Ήταν καλό το house keeping να δώσει προσοχή σε κάποιες πολύ μικρές λεπτομέρειες έτσι ώστε να αποφευχθούν τυχόν παράπονα διαμενόντων.)
HIGHLY RECOMMENDED!!!

• Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: μόνος
Ευχαριστούμε, Nickolas D
Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis για τη διαμονή σας καθώς και για τα καλά σας σχόλια.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αισθανθήκατε οικεία στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τις διακοπές σας κοντά μας. Η ομάδα μου και εγώ είμαστε περήφανοι που οι υπηρεσίες μας ικανοποίησαν τις υψηλές σας προσδοκίες. Είμαι σίγουρος ότι και εκείνοι με τη σειρά τους θα ήθελαν να σας ευχαριστήσουν προσωπικά για τα θετικά σας σχόλια.

Ήταν τιμή μας που σας φιλοξενήσαμε και προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα.

Μανόλης Τσουρδαλάκης
Athens
1 κριτική
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016

Εξαιρετικό! Τόσο η τοποθεσία όσο η καθαριότητα είναι εξαιρετικές!! Επίσης, το πρωινό είναι σε υψηλά επίπεδα. Η τιμή είναι πολύ καλή. Αυτό που υστερεί είναι το γυμναστήριο! Τέλος, η συμπεριφορά του προσωπικού είναι σε όλα επαγγελματική και άψογη.

• Έμεινε: Νοέμβριο 2016, ταξίδεψε: για εργασία
      Τοποθεσία
      Ποιότητα ύπνου
      Καθαριότητα
      Εξυπηρέτηση
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο

Ευχαριστούμε, Ioannis F
Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis κατά την επίσκεψή σας στην Κρήτη καθώς και για τα θετικά σας σχόλια.

Χαίρομαι ιδιαιτέρως που απολαύσατε την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και εκτιμήσατε τόσο την προσπάθεια των συναδέλφων μας για να συντελέσουν την τελική ποιοτική εμπειρία φιλοξενίας που αποκομίσατε. Τα σχόλιά σας σχετικά με το γυμναστήριο είναι πλήρως χρήσιμα για αξιολόγηση και μελλοντική βελτίωση.

Ήταν τιμή μας που διαμείνατε στο ξενοδοχείο μας και προβλέπουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον.

4 κριτικές
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Χαμογελαστο προσωπικο ετοιμο να σε εξυπηρετησει. Τελεια θεα υπεροχα δωματια πεντακαθαρα με ανεση και υπεροχο πρωινο. Ξεκουραζεσαι και χαλαρωνεις απιστευτα ενα απο τα καλυτερα ξενοδοχεια με αποσταση απο τα αλλα

Έμεινε: Ιούνιο 2016, ταξίδεψε: με την οικογένεια
Ευχαριστούμε, zchrisa
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 28 Οκτωβρίου 2016
Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis και μας παραθέσατε τα θετικά σας σχόλια.

Είμαστε περήφανοι εγώ και η ομάδα μου που το ξενοδοχείο και οι υπηρεσίες μας ικανοποίησε τις υψηλές σας προσδοκίες.
Στόχος μας στο AQUILA Atlantis είναι να διασφαλίσουμε άνετη, πολυτελή και απολαυστική εμπειρία διαμονής στους επισκέπτες μας και είναι τιμή και επιβράβευσή μας θα άριστα σχόλιά σας.

Ήταν χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε και προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Τσουρδαλάκης Μανώλης
Γενικός Διευθυντής
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Ηράκλειο: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
0.1 χλμ μακριά
Kronos Hotel
#10 από 57 για: Ηράκλειο
4.0 από 5 κύκλους 469 κριτικές
Προβολή τιμών

AQUILA Atlantis Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το AQUILA Atlantis Hotel

Επιχείρηση: AQUILA Atlantis Hotel
Διεύθυνση: 2 Ygias Str, Ηράκλειο, Κρήτη 71202, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Κρήτη > Νομός Ηρακλείου > Ηράκλειο
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 79 € - 139 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — AQUILA Atlantis Hotel 5*
Αριθμός δωματίων: 164
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Expedia, Hotels.com και Bookgreece.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο AQUILA Atlantis Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Atlantis Hotel Heraklion

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;