AQUILA Atlantis Hotel
Αν σας αρέσει αυτό το ξενοδοχείο, ίσως σας ενδιαφέρουν και τα εξής:
Marin Dream Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
GDM Megaron Hotel(Ηράκλειο)
  • Δωρεάν στάθμευση
Lato Boutique Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Iraklion Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Μπαρ/Lounge
Atrion Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Capsis Astoria Heraklion Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Kronos Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Μπαρ/Lounge
Sofia Hotel(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Pension Rea(Ηράκλειο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2016

Πήγαμε αποκλειστικά για το πρωινό του.
Σερβίρεται 7-10 & κόστος 10€ το άτομο.Πληρωμή και με κάρτα.Χώρος σερβιρίσματος μέσα και έξω.
Το πιο εντυπωσιακό ήταν το φυστικοβούτυρο..δεν έχω ξαναφάει καλύτερο.Η πατατα η τηγανητή πολύ νόστιμη και όσους καφέδες θες περιλαμβάνονται στη τιμή.
Ενδεικτικά αναφέρω φυσικό χυμό πορτοκάλι,διάφορα είδη ψωμιών,μαρμελάδες(σταφύλι,βύσινο κα),ομελέτα που γίνεται εκείνη τη στιγμή, struglle eggs, τυρια,αλλαντικα,ψημένα λαχανιά,φρέσκο γάλα (πλήρες και 1,5%), κρητικά προιόντα (μυζηθρα,καλτσούνια κα) σφολιατοειδή αλμυρά και γλυκά,ντονατσάκια,διαφορα corn flackes,ταχίνι,χαλβά,παστελάκια κα ....
Αξίζει έστω και για μία φορά..

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, katiaz80
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια έπειτα από την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο AQUILA Atlantis.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρα που απολαύσατε το πρωινό σας γεύμα στο ξενοδοχείο μας και εντυπωσιαστήκατε από τα υλικά και την ποικιλία του. Σκοπός μας είναι να διασφαλίσουμε στους επισκέπτες μας μια μοναδική εμπειρία διαμονής και εστίασης, για το λόγο αυτό είναι τιμή μας να λαμβάνουμε τόσο θετικά σχόλια σχετικά για τις υπηρεσίες μας.

Ευχόμαστε να σας υποδεχθούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2016

Ότι περιμένει κανείς από ένα κατάλυμα της κατηγορίας του, εξαιρετικό πρωινό με ποικιλία και πολύ θετικό το ότι περιλαμβάνονται τοπικές συνταγές. Το room service γρήγορο και και ποιοτικό. Βέβαια και η τοποθεσία είναι ιδανική. Επιπρόσθετα, όπως είναι φυσικό το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
( Υ.Γ. Θα Ήταν καλό το house keeping να δώσει προσοχή σε κάποιες πολύ μικρές λεπτομέρειες έτσι ώστε να αποφευχθούν τυχόν παράπονα διαμενόντων.)
HIGHLY RECOMMENDED!!!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Nickolas D

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis για τη διαμονή σας καθώς και για τα καλά σας σχόλια.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αισθανθήκατε οικεία στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τις διακοπές σας κοντά μας. Η ομάδα μου και εγώ είμαστε περήφανοι που οι υπηρεσίες μας ικανοποίησαν τις υψηλές σας προσδοκίες. Είμαι σίγουρος ότι και εκείνοι με τη σειρά τους θα ήθελαν να σας ευχαριστήσουν προσωπικά για τα θετικά σας σχόλια.

Ήταν τιμή μας που σας φιλοξενήσαμε και προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα.

Μανόλης Τσουρδαλάκης

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2016

Εξαιρετικό! Τόσο η τοποθεσία όσο η καθαριότητα είναι εξαιρετικές!! Επίσης, το πρωινό είναι σε υψηλά επίπεδα. Η τιμή είναι πολύ καλή. Αυτό που υστερεί είναι το γυμναστήριο! Τέλος, η συμπεριφορά του προσωπικού είναι σε όλα επαγγελματική και άψογη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Ioannis F

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis κατά την επίσκεψή σας στην Κρήτη καθώς και για τα θετικά σας σχόλια.

Χαίρομαι ιδιαιτέρως που απολαύσατε την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και εκτιμήσατε τόσο την προσπάθεια των συναδέλφων μας για να συντελέσουν την τελική ποιοτική εμπειρία φιλοξενίας που αποκομίσατε. Τα σχόλιά σας σχετικά με το γυμναστήριο είναι πλήρως χρήσιμα για αξιολόγηση και μελλοντική βελτίωση.

Ήταν τιμή μας που διαμείνατε στο ξενοδοχείο μας και προβλέπουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Χαμογελαστο προσωπικο ετοιμο να σε εξυπηρετησει. Τελεια θεα υπεροχα δωματια πεντακαθαρα με ανεση και υπεροχο πρωινο. Ξεκουραζεσαι και χαλαρωνεις απιστευτα ενα απο τα καλυτερα ξενοδοχεια με αποσταση απο τα αλλα

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, zchrisa
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis και μας παραθέσατε τα θετικά σας σχόλια.

Είμαστε περήφανοι εγώ και η ομάδα μου που το ξενοδοχείο και οι υπηρεσίες μας ικανοποίησε τις υψηλές σας προσδοκίες.
Στόχος μας στο AQUILA Atlantis είναι να διασφαλίσουμε άνετη, πολυτελή και απολαυστική εμπειρία διαμονής στους επισκέπτες μας και είναι τιμή και επιβράβευσή μας θα άριστα σχόλιά σας.

Ήταν χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε και προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Τσουρδαλάκης Μανώλης

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο που ξεπερνά την αρχική σου σκέψη πως πρόκειται για ένα ακόμη μεγάλο και θορυβώθες ξενοδοχείο! Είναι κομψό, όμορφα διακοσμημένο με μεγάλα δωμάτια και πολύ ωραίο μπάνιο σε αυτά με καταπληκτική ντουζιέρα και κυρίως καθαρά! Σε πολύ καλήτιμή με προσεγμένο νόστιμο πρωινό, αλλά αυτό που αξίζει στα αλήθεια είναι το βραδυνό μενού του σέφ...και ιδίως τα γλυκά του...λάτρεμένη λευκή τούρτα oreo...σερβιρισμένη από έναν εξυπηρετικότατο μετρ Αντώνη που είναι φιλικός και πρόθυμος σε όλους...θα επιστρέψουμε πάραυτα...

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ζωή Σ
Ο/η General M, General Manager του AQUILA Atlantis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο AQUILA Atlantis καθώς και για το χρόνο που επενδύσατε να μας παραθέσετε τα εκπληκτικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αισθανθήκατε οικεία στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τις διακοπές σας. Η ομάδα μου και εγώ είμαστε περήφανοι που ικανοποιήσαμε με κάθε τρόπο τις υψηλές σας προσδοκίες.
Ήταν τιμή μας που σας φιλοξενήσαμε και πραγματικά προβλέπουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα.