“Δεν τρελάθηκα κιόλας.. ”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 10 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, καθαρά δωμάτια, ευγενικό προσωπικό, όλα καλά αλλά όχι για 5 αστέρια.. Την ημέρα που μείναμε θελήσαμε να χρησιμοποιήσουμε το χαμάμ αλλά ήταν εκτός λειτουργίας λόγω τεχνικού προβλήματος. Μερικά προβλήματα επίσης στο πρωινό..

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
4  Ευχαριστούμε, Giorgio_1914
Ο/η Nikos_Martimianakis, Guest Relations Executive του Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Giorgio_1914,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Galaxy για τη πρόσφατη διαμονή σας στην Κρήτη καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την κριτική σας.

Αρχικά χαιρόμαστε να διαβάζουμε τα θετικά σας σχόλια για τα δωμάτια, τους όμορφους κοινόχρηστους χώρους του ξενοδοχείου μας καθώς και τους φιλόφρονες χαρακτηρισμούς σας για το προσωπικό μας. Παρόλα αυτά, μας στεναχωρεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι βρήκατε ορισμένα στοιχεία της διαμονής σας μη ικανοποιητικά. Εργαζόμαστε καθημερινά με στόχο να εξασφαλίσουμε για καθένα πελάτη ξεχωριστά τίποτα λιγότερο από το καλύτερο αναφορικά με τη διαμονή του και το κομμάτι των υπηρεσιών που λαμβάνει. Να είστε σίγουρος ότι τα σχόλια σας, τα οποία μας βοηθούν στο να γίνουμε καλύτεροι, έχουν ήδη συζητηθεί με τα αρμόδια τμήματα.

Αν μη τι άλλο, ευχόμαστε να μας είχατε αναφέρει αυτά τα συγκεκριμένα σημεία το διάστημα το οποίο μένατε ακόμα μαζί μας, έτσι ώστε να προχωρούσαμε σε άμεσες έμπρακτες ενέργειες.

Παρακαλούμε νιώστε ελεύθερα και στείλτε μας μέσω μηνύματος περισσότερες λεπτομέρειες για αυτά τα ζητήματα έτσι ώστε να έχουμε την δυνατότητα να το συζητήσουμε και προσωπικά. Η άποψη σας είναι σημαντική για εμάς δεδομένου ότι υπάρχει πάντα χώρος για βελτίωση.

Ήταν πραγματικά μεγάλη χαρά για εμάς να σας έχουμε μαζί μας και πραγματικά ευελπιστούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Ζητούμε συγγνώμη για την όποια αναστάτωση προκαλέσαμε και ανυπομονούμε να λάβουμε τα πολύτιμα σχόλιά σας!

Γράψτε μια κριτική
Υπάρχουν νεότερες κριτικές για το Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο
Διαβάστε τις πιο πρόσφατες κριτικές

Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016

Για κάποιον που ταξιδεύει συχνά υπάρχουν κάποιοι συντελεστές που παίζουν μεγάλο ρόλο.Το Galaxy hotel καλύπτει με άνεση όλα αυτά που θα σε κάνουν να νιώσεις σαν στο σπίτι σου.Απο την καθαριότητα και την άνεση δωματίων,την ποιότητα,την ζεστασιά μέχρι το service και την καλή ποιότητα φαγητού.Το προσωπικό εξαιρετικό πολύ φιλικό και πάντα έτοιμο να βοηθήσει.Τα παιδιά στην υποδοχή ευγενέστατα το ίδιο και στο εστιατόριο.Μεγάλο όπλο(ατού) του ξενοδοχείου ο Αντώνης και ο Κώστας στην υποδοχή(βαλίτσες/parking) που δείχνουν ενα εξαιρετικό επαγγελματισμό και μια σοβαρότητα ανάλογη με το ύφος ενός πεντάστερου ξενοδοχείου.Για μένα το Galaxy Hotel αποτελεί μονόδρομο όσες φορές επισκέπτομαι το Ηράκλειο. Ενα μεγάλο εύγε σε όλους τους συντελεστές αυτής της προσπάθειας.Συνεχίστε αυτήν την προσπάθεια και θα είμαστε πάντα δίπλα σας.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016
5  Ευχαριστούμε, akisgolfpro
Ο/η Nikos_Martimianakis, Guest Relations Executive του Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Αkisgolfpro,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη σας και που επιλέξατε ξανά το ξενοδοχείο Galaxy για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη του Ηρακλείου. Είναι μεγάλη μας χαρά και υπερηφάνεια να διαβάζουμε ότι είστε ένας μεγάλος θαυμαστής του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε που για άλλη μια φορά όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου μας ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις σας και είναι ιδιαίτερα σημαντικό ότι η ευγένεια και η άριστη επαγγελματική συμπεριφορά του Αντώνη και του Κώστα σας άφησε ιδιαίτερα ικανοποιημένο.

Είναι μεγάλη μας τιμή να διαβάζουμε ότι είμαστε το δεύτερο σπίτι σας όταν επισκέπτεστε την πόλη του Ηρακλείου και θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για άλλη μια φορά για την εμπιστοσύνη και αφοσίωση σας στο ξενοδοχείο Galaxy. Ανυπομονούμε για την επόμενη διαμονή σας μαζί μας!

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο αυτό ανακαινίστηκε σχετικά πρόσφατα και αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή για την πόλη του Ηρακλείου.Έχει εξωτερική πισίνα και σχετικά όμορφους χώρους, τα δωμάτιο είναι ικανοποιητικά το μόνο μειονέκτημα είναι ότι για να κατέβεις στο κέντρο της πόλης είναι περίπου 20 λεπτά με τα πόδια...

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, Dimitris M
Ο/η Nikos_Martimianakis, Guest Relations Executive του Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Dimitris M,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Galaxy για την πρόσφατη διαμονή σας στην Κρήτη!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα να διαβάζουμε ότι είχατε μια όμορφη εμπειρία και σας ευχαριστούμε που την μοιράζεστε μαζί μας. Το ξενοδοχείο Galaxy μετά την πρόσφατη ανακαίνιση που αναφέρετε και έχοντας 37 χρόνια συσσωρευμένης εμπειρίας στον χώρο της φιλοξενίας αποτελεί μια όαση χαλάρωσης περίπου 10 λεπτά από το πολυσύχναστο κέντρο της πόλης, ενώ λόγο της προνομιακής του θέσης ο ταξιδιώτης έχει εύκολη πρόσβαση τόσο στους εθνικούς οδικούς άξονες που συνδέουν την πόλη με το υπόλοιπο νησί όσο και σε δημοφιλής προορισμούς και ιστορικής σημασίας αξιοθέατα όπως το παλάτι της Κνωσού.

Ήταν μεγάλη χαρά για εμάς που σας είχαμε κοντά μας και ευχόμαστε ειλικρινά να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2016

Πεντακάθαρο , άνετο , με πολύ καλό φαγητό και άψογο προσωπικό. Από τον Αντώνη και τον Κωνστ/νο που θα σου πάρουν τις βαλίτσες (αυτοί οι δύο κύριοι είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει) και τα ευγενικότατα παιδιά στην υποδοχή , μέχρι τα παιδιά στο εστιατόριο , πάντα πρόθυμα να σε εξυπηρετήσουν με το χαμόγελο !!
Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών , ευγένεια και καθαριότητα. Η μόνη μου επιλογή όταν επισκέπτομαι την πόλη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
6  Ευχαριστούμε, DMAL77
Ο/η Nikos_Martimianakis, Guest Relations Executive του Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ DMALL77,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την όμορφη εμπειρία σας αναφορικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Galaxy. Είναι πολύ ευχάριστο το γεγονός ότι όλες μας οι υπηρεσίες από την υψηλού επίπεδου εξυπηρέτηση του προσωπικού έως τις ανέσεις του δωματίου και τις εξαιρετικές γαστρονομικές απολαύσεις που προσφέρουν τα εστιατόρια μας, αποτελούν όπως αναφέρετε μια ''σταθερή αξία'' που μπορεί να προσφέρει στον ταξιδιώτη μια μοναδική εμπειρία. Να είστε βέβαιος ότι τα ευγενικά και ειλικρινή σας σχόλια θα μοιραστούν με όλη την ομάδα εδώ στο ξενοδοχείο.

Ευχόμαστε ειλικρινά να έχουμε την χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά κοντά μας πολύ σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2016

Σχεδον στο κεντρο του Ηρακλειου ενας πολυ ομορφος χωρος.Μεγαλα δωματια με αρκετες παροχες και πισινα στο κεντρο του ξενοδοχειο.Με συνεδριακο χωρο και παρα πολυ πλουσιο πρωινο.Πολυ ευγενικο το προσωπικο.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Iosif P

Αγαπητέ Iosif P,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Galaxy για την διαμονή σας στο Ηράκλειο. Ήταν πραγματικά μεγάλη χαρά για εμάς να σας φιλοξενήσουμε στην πόλη μας. Καταφέρατε με λίγες και ουσιαστικές λέξεις να συνοψίσετε την αντικειμενική εικόνα του ξενοδοχείου μας και σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.

Ευχόμαστε πραγματικά να έχουμε την χαρά να σας υποδεχτούμε στο ξενοδοχείο Galaxy στο σύντομο μέλλον!

Nikos Martimianakis - Guest Relations Executive

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Ηράκλειο: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
1.1 χλμ μακριά
Capsis Astoria Heraklion Hotel
Νο 14 από 58 για: Ηράκλειο
825 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο

Διεύθυνση: 75 Dimokratias Avenue, Ηράκλειο, Κρήτη 71306, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Κρήτη > Νομός Ηρακλείου > Ηράκλειο
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
Νο 1 στα Ξενοδοχεία για επαγγελματικά ταξίδια για: Ηράκλειο
Νο 2 στα Ρομαντικά ξενοδοχεία για: Ηράκλειο
Νο 3 στα Πολυτελή ξενοδοχεία για: Ηράκλειο
Νο 3 στα Οικογενειακά ξενοδοχεία για: Ηράκλειο
Εύρος Τιμών: 78 € - 216 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο 5*
Αριθμός δωματίων: 127
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Bookgreece.com, Expedia, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Galaxy Ηράκλειο με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Galaxy Hotel Heraklion

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;