“Ημέρα Χριστούγεννων”
Κριτική για: Πετούσης

Πετούσης
Περιγραφή: Σε ένα από τα ιστορικότερα παλιά κτίρια του Ηρακλείου, το Κόντε Μίρι, δημιουργήσαμε ένα εξαιρετικά προσεγμένο χώρο συνδυάζοντας την παράδοση με την άνεση προσφέροντας άψογο σέρβις ώστε να απολαύσετε στο έπακρο τις γευστικές, σπιτικές συνταγές μας!
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2022

Γρήγορο σέρβις
Ζεστό οικογενειακό περιβάλλον
Τοπική κουζίνα ….. ευτυχώς
Τιμές λογικές
Σίγουρα θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, _W4259JB

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση, καθαρός χώρος. Όμορφα και απλά πιάτα με υπέροχη γεύση.
Ο κύριος Αντώνης πολύ φιλικός με αποτέλεσμα να νιώσουμε οικεία.
Προτείνω να το δοκιμάσετε.

1  Ευχαριστούμε, _B85AW
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο κλίμα, ευγενικό προσωπικό,ωραία τοποθεσία στο κέντρο του Ηρακλείου.
Γρήγορο σέρβις, ζεστός χώρος. Ποικιλία σε φαγητό και σε κρασιά.
Όσο για την εξυπηρέτηση του Γιάννη και το πως μας έκανε να νιώσουμε, δεν έχω λόγια.
Προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Giorgos S
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ζεστό περιβάλλον με πολλη χαμογελαστοι εξυπηρέτηση .. ο Γιάννης πρόθυμος να μας προτείνει γεύσεις και κρασιά...
Το προτείνουμε όλοι οι φίλοι μου ανεπιφύλακτα!!!!!!

Ευχαριστούμε, 371aggelikim
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, φιλικό κλίμα, ζεστός χώρος, όμορφα & νόστιμα πιάτα. Όλοι είναι χαμογελαστοί και ιδιαίτερα ο κύριος Γιάννης ο οποίος κατέχει πολύ καλά το κομμάτι του κρασιού.
Προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, pelinat2020

Πετούσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Πετούσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!