Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2018

Στο κέντρο της πόλης με ιστορία δεκαετιών βρίσκεται το εν λόγω ξενοδοχείο .
Στάνταρ παροχές,ευρύχωρα και άνετα δωμάτια θα σας αποζημιώσουν .
Σε καλο επίπεδο και το πρωινό του .
Το προσωπικό έμπειρο και φιλικό θα σας εξυπηρετήσει και θα σας ενημερώσει για κάθε ερώτηση και δραστηριότητα στην πολη και στην περιοχή .

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, EPIKOUROS-77
Ο/η Chasapidou E, General Manager του Capsis Astoria Heraklion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ EPIKOUROS-77,

Καταρχήν σας ευχαριστούμε ειλικρινά που μας επιλέξατε για τη διαμονή σας, χαιρόμαστε που σας καλωσορίσαμε και πάλι στο Capsis Astoria Heraklion.

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι που θεωρείτε τόσο άνετο το ξενοδοχείο και σας εξυπηρετεί, η πραγματικά πολύ κεντρική μας θέση!
Το προσωπικό μας βρίσκεται πάντα στη διάθεση των φιλοξενούμενων, έτοιμο να προφέρει την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση. Θα μεταφέρουμε με χαρά τις θετικές σας εντυπώσεις, ώστε να συνεχίσει την προσπάθεια προς την ίδια κατεύθυνση.

Σας ευχαριστούμε και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια!

Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα είναι άψογα! Ειδικά το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, φιλικό κι ευγενικό! Η κουζίνα υπέροχη. Η θέα πάνω στην ταράτσα σου κόβει την ανάσα! Επίσης μπορείς να απολαύσεις γευστικά κοκτέιλ. Ένα ωραίο μέρος για να κάνεις το διάλειμμα της ημέρας σου.!!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Katerina D
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της πόλης. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και καλή καθαριότητα. Ήσυχο δωμάτιο με οσες ανεσεις χρειάζεται ενας συνηθισμενος ταξιδιώτης. Πολύ καλή και η σχέση ποιότητας -τιμής.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, paraskevas13
Ο/η Chasapidou E, General Manager του Capsis Astoria Heraklion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ κ.paraskevas13,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για την αξιολόγησή μας!

Είμαστε πολύ χαρούμενοι για τα καλά σας λόγια και τη θετική εμπειρία που είχατε κατά την παραμονή σας κοντά μας.
Στόχος είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών που παρέχουμε και σχόλια σαν τα δικά σας δεν μας εφησυχάζουν, αντίθετα μας υποχρεώνουν να συνεχίσουμε την προσπάθεια ώστε να μην σας απογοητεύσουμε.

Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ηράκλειο και στο ξενοδοχείο μας!

Ευχαριστούμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο, στο κέντρο του Ηρακλείου, ανακαινισμένο με ωραίους χώρους, βολικό δωμάτιο, ανατομικό στρώμα και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Μείναμε στον 4ο όροφο, σε δωμάτιο με θέα την Πλατεία ελευθερίας, κάναμε τον καλύτερο ύπνο, αν και κέντρο το ξενοδοχείο έχει καλή ηχομόνωση και δεν ενοχλείσαι. Νόστιμο μπουφέ με ποικιλία επιλογής και υπέροχο προσωπικό. Όλοι ευγενείς και εξυπηρετικοί. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στο προσωπικό για την ευχάριστη διαμονή και επίσης στην διεύθυνση του ξενοδοχείου κυρία Ευγενία για την ιδιαίτερη προσοχή που μας έδειξε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, cretatraveler
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι απ τα καλύτερα της πόλης! Ιδανικό τι σημείο (κινείσαι άνετα με τα πόδια Αφού είναι όλα κοντά σου), εξυπηρετικοτατο και ευγενικό προσωπικό, πεντακάθαρο και μοντέρνο! Αξίζει φυσικά να μην χάσεις το πρωινό του! Οι τιμές προσιτές και ανταξιες αυτών που προσφέρει...

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ελενη Τ
Ο/η Chasapidou E, General Manager του Capsis Astoria Heraklion Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Ελένη Τ,

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή σας και για το πολύ καλό σχόλιό σας!
Είμαστε εξαιρετικά χαρούμενοι που είχατε μια τόσο θετική εμπειρία στη διαμονή σας, μας δίνει δύναμη για να συνεχίσουμε την προσπάθεια ώστε όλοι οι φιλοξενούμενοι να απολαμβάνουν υπηρεσίες αντάξιες των προσδοκιών τους.

Ευχόμαστε σύντομα να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Cpasis Astoria. Θα ήταν τιμή μας!