Agoda.com
CheapTickets136 $
getaroom.com142 $
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Βρεθήκαμε στη πόλη του Ηρακλείου για ένα τριήμερο τη περίοδο των χριστουγέννων ήταν πολύ Όμορφα και σε αυτό βοήθησε κατά πολύ η διαμονή μας στο Capsis Astoria Heraklion Hotel.Το πολύ φιλικό προσωπικό σε συνδυασμό με την καθαριότητα μας άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις όπου φυσικά συμπλήρωναν τη πάρα πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο της πόλης όπου σου επέτρεπε τη πρόσβαση στα πάντα.Σίγουρα θα το επισκεφτούμε πάλι το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον θα ήθελε να γνωρίσει την όμορφη πόλη του Ηρακλείου.

3  Ευχαριστούμε, Mavres89
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μέίναμε μόνο ένα βράδυ αλλά μέίναμε άπόλυτα ικανοποιημένοι. Το προσωπικό πολύ φιλικό κ εξυπηρετικό.το δωμάτιο μοντερνο,ζεστό και άνετο.το μπάνιο πλήρως εξοπλισμένο.έίχε και δωρεάν μπουκαλάκι νερό.πρωινό δυστυχώς δε δοκιμάσαμε γιατί έπρεπε να φύγουμε αρκετά νωρίς...το συστήνω ανεπιφύλακτα αν θέλετε ένα καλό ξενοδοχέίο στο κέντρο της πόλης!άρισυη σχέση ποιότητας-τιμής!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, melenia1983
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά στοιχεία η θέση του και η ευγένεια του προσωπικού Αρνητικά το ότι νομίζεις οτι ζεις σε άλλη εποχή Χρειάζεται άμεσα ανακαίνιση Παρότι έμεινα σε executive δωμάτιο το δάπεδο , τα έπιπλα και ο διάκοσμος ήταν άλλης εποχής. Σκληρός καναπές και κρεβάτια Μόνο οι TV ήταν σύγχρονες Το πρωινό δεν ήταν κακό ,

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Yannisdi
Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καλό ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο του Ηρακλείου 5 λεπτά με τα πόδια μέχρι την κεντρική πλατεία. Το προσωπικό εξυπηρετικό τα δωμάτια σχετικά καλά τα σεντόνια όχι πολύ καθαρά είχαν χνούδια. Το δωμάτιο έβλεπε στην πίσω πλευρά κ το φως στον δεύτερο όροφο ήταν ελάχιστο!!! Το πρωινό μέτριο. Θα μπορούσε να ήταν πιο φτηνό

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Yannis-Papadopoulos
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2016

Μείναμε οικογενειακώς εκεί και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι! Το προσωπικό ευγενικό και χαρούμενο να μας εξυπηρετήσει σε ότι ζητήσαμε! Το δωμάτιο καθαρό, άνετο με ότι χρειαζόμασταν. Το στρώμα πολύ καλό και η περιοχή τέλεια για ψώνια και βόλτα! Θα ξαναγυρίσουμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Nina M