“ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΦΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΦΙΣΙΕΝΣΙ”
Κριτική για: Κουζεινερί

Κουζεινερί
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Καλο φαι αν πετυχαινες το πιατο που ηθελες εκτος και αν ειχες προφισιενσι και ηξερες τι διαλεγες...το καφε φαι 20 λεξεις λες και δεν γινεται να το πεις με μια.για να πας τουαλετα επρεπε να εχεις κερδισει τουλαχιστον 10 escape room γιατι ηταν ιδια με τον τοιχο. μακαρι αλτερ στο τριπ αντβαισορ που δεν επιτρεπει τα κεφαλαια

Ευχαριστούμε, KinG h

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

σχετικά καλό περιβάλλον, στενοί χώροι , καλούτσικη διακόσμηση, καλό προσωπικό, αλλά το μαγαζί έχει ένα στήσιμο όχι λαϊκού μαγαζιού, προσφέρει ιδιαίτερα πιάτα, ψιλοκαλές γεύσεις, αλλά είναι ακριβά και δεν χοτραίνεις !!!!

1  Ευχαριστούμε, 730giannisk
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Εκτιμώ πολύ την εξυπηρέτηση σε ένα μαγαζί και δεν θεωρώ ότι η εξυπηρέτηση αυτού του μαγαζιού ήταν επαρκής. Βρεθήκαμε εκεί με τον φίλο μου για δείπνο, παραγγείλαμε 4 ορεκτικά και 2 κυρίως πίατα που για τα δεδομένα μας είναι εντάξει, όμως τα ορεκτικά ήταν πολύ χορταστικά με αποτέλεσμα να είμαστε ήδη πλήρεις στα 3 πρώτα πίατα. Θεωρώ πως θα έπρεπε να υπάρξει κάποια ενημέρωση απο την κοπέλα που μας εξυπηρέτησε για το ότι αυτά που παραγγείλαμε ήταν πολλά για 2 άτομα. Ήρθαν τα κυρίως πιάτα και ίσα που δοκίμασα για τον λόγο που ανέφερα παραπάνω. Ζητήσαμε να πληρώσουμε, έρχεται η κοπέλα να τα μαζέψει, δεν κάνει ουδ΄ ένα σχόλιο για το ότι είδε ενα πιάτο γεμάτο και 2 λεπτά αργότερα ακούμε στο πίσω τραπέζι μια άλλη σερβιτόρα η οποία προτείνει στους πελάτες να τους κάνει πακέτο το φαγητό μιας και δεν το έφαγαν. Απαράδεκτο. Πήγε τόσο φαγητό στα σκουπίδια και μας έβαλαν να πετάξουμε και τα λεφτά μας. Όταν ένα εστιατόριο θέλει να θεωρείται καλό πρέπει να πληρεί όλες τις προυποθέσεις, το σέρβις πρέπει να γίνεται σωστά - δεν αρκεί μόνο να χαμογελάνε οι σερβιτόροι αλλα η δουλειά να μην γίνεται σωστα.

2  Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επιλέξαμε στα πλαίσια επαγγελματικού γεύματος και μείναμε ευχαριστημένοι από την ποιότητα και το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών.

Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ καλό εστιατόριο, πολύ γευστικά πιάτα με κανονικές μερίδες, καλή αντιστοιχία ποιότητας και κόστος, ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, kouf1989

Κουζεινερί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Κουζεινερί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!