“Παράδοση και ποιοτητα”
Κριτική για: Thigaterra

Thigaterra
Περιγραφή: To εστιατόριο Thigaterra αποτελεί μια γευστική και δημιουργική συνάντηση των διαφορετικών τόπων της Ελλάδας. Πρεσβεύει τις τρεις βασικές αρχές του παγκόσμιου κινήματος slow food, που επιδιώκει το καλό, καθαρό και δίκαιο φαγητό από το στάδιο της παραγωγής μέχρι την παρουσίαση στο τραπέζι μας. Η οικο-γαστρονομία του Thigaterra έχει ως βάση τα φρέσκα υλικά από μικρούς παραγωγούς όλης της Ελλάδας, που σέβονται και προστατεύουν την βιοποικιλότητα, το οικοσύστημα και τους φυσικούς πόρους του περιβάλλοντος. Η βαθιά μας αγάπη και πίστη στον ελληνικό οίνο, μας οδήγησε στη δημιουργία μιας μεγάλης συλλογής ελληνικών κρασιών, το μεγαλύτερο μέρος των οποίων είναι βιολογικής καλλιέργειας. Το κελάρι μας περήφανα παρουσιάζει πάνω από εκατό ετικέτες στους οινολάτρες καλεσμένους μας. Η ομάδα του Thigaterra σας καλωσορίζει στο σπίτι της! Thigaterra The art of slow food
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα παραδοσιακά Κρητικά φαγητά με γκουρμέ ύφος, σε λογικές τιμές, πολύ καλό σέρβις και φιλική εξυπηρέτηση. Σας ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, 950ireneh
Ο/η manolisvarouhas, Agency / Consultant του Thigaterra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και την καλή βαθμολογία που δώσατε στη Thigaterra! Κάθε κριτική για μας είναι πολύ σημαντική!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Μετάφραση Google

Ο/η manolisvarouhas, Marketing του Thigaterra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 6 ημέρες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Μετάφραση Google

Thigaterra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Thigaterra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!