Tripadvisor
ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Litsa K
Αξίζει να το δοκιμάσετε

391anastasiag

Δοκίμασα πρώτη φορά με τους φίλους μου το τουρ με ξεναγό τον Αλέξη.Μια μοναδική ευχάριστη εμπειρία,γελάσαμε πολύ, ο Αλέξης μας πήγε σε όλα τα ενδιαφέροντα σημεία του Ηρακλείου. Ένα έχω να δηλώσω μην φύγετε από το Ηράκλειο εάν δεν δοκιμάσετε το τουρ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Litsa K

Φοβερή εμπειρία, ωραίος και διασκεδαστικός τρόπος για να δεις την πόλη, ο Άλεξ εξαιρετικός ξεναγός. Αξίζει να το δοκιμάσετε!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, 391anastasiag