“Το συστήνω ανεπιφύλακτα✓”
Κριτική για: Waka Japanese & Peruvian Cuisine

Waka Japanese & Peruvian Cuisine
Περιγραφή: Waka! Πρόκειται για το σημείο συνάντησης δύο... γευστικών πολιτισμών, όπου πλούσια αρώματα και μοναδικά υλικά αναμειγνύονται παράγοντας γεύσεις ξεχωριστές, που στόχο έχουν να κατακλύσουν όλες σας τις αισθήσεις!
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2021

Ευχάριστο περιβάλλον καθώς είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί στο μενού και και στην εξυπηρέτηση. Θα το ξανά επισκεφτώ με το που άνοιξει η εστίαση.

Ευχαριστούμε, Searchingforhope
Ο/η Waka R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Waka Japanese & Peruvian Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητή πελάτισσα,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας το όμορφο σχόλιο σας.

Η Ομάδα του waka japanese & peruvian restaurant προσπαθεί καθημερινά ώστε να βγάζει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα τόσο στη ποιότητα των προιοντων καθώς και στην εξυπηρέτηση .

Θερμούς χαιρετισμούς και θα χαρούμε πολύ να έρθετε σύντομα στο χώρο μας ώστε να μπορέσουμε να σας προσφέρουμε μια όμορφη εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2020

Ποιότητα που δεν έχω ξαναγνωρίσει στην κατηγορία (ανατολική κουζίνα). Ιδιαίτερες γεύσεις φτιαγμένες με μεράκι. Αξίζει κάθε λεπτό από το λίγο μεγαλύτερο κόστος

Ευχαριστούμε, _G8086YN
Ο/η Waka R, Άλλο του Waka Japanese & Peruvian Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ κύριε Πέτρο,

ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας το όμορφο σχόλιο σας.

Κριτικές όπως η δική σας μας κάνουν να προσπαθούμε όλο και περισσότερο για να προσφέρουμε μόνο εξαιρετικής ποιότητας υπηρεσίες σε κάθε επισκέπτη του εστιατορίου μας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που βρήκατε την ποιότητα των γευμάτων σας εξαιρετική, καθώς χρησιμοποιούμε αποκλειστικά και μόνο υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες και συνεργαζόμαστε μόνο με πιστοποιημένους προμηθευτές.

Εγκάρδιους χαιρετισμούς και ευελπιστούμε σύντομα να επισκεφθείτε ξανά το Waka Japanese & Peruvian Restaurant.

Η ομάδα του Waka J.P.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2020

Και λίγο το 1/5. Νουντλς στεγνά χωρίς σάλτσα, απλά άγευστα. Το σούσι κακό και αυτό, το ρύζι ήταν σαν λαπάς. Ήθελε και 30€ ελάχιστη για απόσταση 7χλμ ότι να ναι. Μόνο το όνομα έχει.

2  Ευχαριστούμε, Nick M
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2020

Το καλύτερο Σούσι της Κρήτης !
(Μια φορά καθυστέρησαν μια παραγγελία μου και μου έφεραν ένα ακριβό μπουκάλι κρασί )!

Ευχαριστούμε, kostasv_11
Ο/η Waka R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Waka Japanese & Peruvian Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ κύριε κώστα,

ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας το σχόλιο σας.

Λυπούμαστε ιδιαιτέρως για την καθυστέρηση της παραγγελία σας και ελπίζουμε πως δε θα συμβεί ξανά την επόμενη φορά που θα επιλέξετε το waka japanese & peruvian restaurant για να κάνετε την παραγγελία σας.

Θερμούς χαιρετισμούς και ευελπιστούμε σύντομα να επισκεφθείτε το χώρο μας και να δοκιμάσετε από κοντά τις γεύσεις μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερές γεύσεις ιδιαίτερα πιάτα και πολύ καλή εξυπηρέτηση..! Τέτοιες γεύσεις λείπουν από το Ηράκλειο και σίγουρα μπορείς να της βρεις μόνο στο Waka.!!! Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι..!

Ευχαριστούμε, Vasilis B

Αγαπητέ κύριε Βασίλη,

χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας ένα τόσο όμορφο σχόλιο.

Κριτικές όπως η δική σας μας δίνουν δύναμη και όρεξη ώστε να προσπαθούμε καθημερινά να δημιουργούμε εξαιρετικής ποιότητας πιάτα.

Θερμούς χαιρετισμούς και ελπίζουμε σύντομα να επισκεφθείτε το waka japanese & peruvian restaurant ώστε να δοκιμάσετε καινούργιες γεύσεις που θα σας εκπλήξουν ευχάριστα.

Η ομάδα του Waka J.P

Waka Japanese & Peruvian Cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Waka Japanese & Peruvian Cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!